KOHE wzmacnia dział kreacji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KOHE wzmacnia dział kreacji

Karolina Pawlina zasiliła zespół KOHE na stanowisku junior art director. Zatrudnienie Karoliny to efekt dynamicznego rozwoju studia kreatywnego.

- Dołączenie Karoliny do działu kreacji to proces naturalny, związany z rozwojem firmy. Doświadczenie i umiejętności Karoliny, mimo jej młodego wieku sprawiają, że wnosi dużą wartość do zespołu KOHE. To dobry krok w rozwoju agencji – mówi Marcin Piwnicki, Founder, Creative Director w KOHE – Karolina ma duże doświadczenie w projektowaniu ilustracji i z powodzeniem wykorzystuje tę umiejętność w projektowaniu nie tylko materiałów drukowanych, ale również digitalowych, tworząc nową jakość produktów marketingowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Karolina Pawlina pracowała ostatnio na stanowisku grafik designer w agencji Saatchi& Saatchi IS. Wcześniej zdobywała doświadczenie współpracując z fundacjami, m.in. Zobacz…Jestem. Karolina jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Grafiki. Ma na swym koncie Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie Startup Illustration, a także udział konkursie „Książka dobrze zaprojektowana”.

W KOHE Karolina będzie odpowiedzialna za opracowanie identyfikacji wizualnych, kv-isuali, plakatów, stron www, kampanii digitalowych i BTL-owych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij