Ceramika Paradyż wybrała Walk PR

Ceramika Paradyż wybrała Walk PR

Walk PR wygrał przetarg na stałą obsługę w zakresie public relations Ceramiki Paradyż, wiodącego producenta płytek ceramicznych w Polsce. W ramach współpracy, która rozpoczęła się 2 stycznia br. Walk PR odpowiada za strategiczne doradztwo i kompleksową realizację działań...

...w obszarach komunikacji korporacyjnej i produktowej, w tym media relations i influencer relations.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działania dla Klienta realizuje zespół Olgi Chełchowskiej – Senior Account Manager, w składzie: Anna Falkowska – prowadząca biuro prasowe Ceramiki Paradyż oraz Patrycja Otachel – będąca wsparciem strategicznym na wszystkich etapach realizacji projektu.

- Jest nam ogromnie miło powitać w gronie Klientów firmę, która od lat pozostaje synonimem dobrego wzornictwa i najwyższej jakości wykonania, imponując jednocześnie tempem rozwoju biznesu w Polsce i za granicą. Widzimy ogromny potencjał komunikacyjny Ceramiki Paradyż, a przez to, że firma definiuje swą misję jako inspirowanie pięknem otoczenia, zakładamy szerokie pole do kreatywnych i innowacyjnych działań na każdym etapie współpracy - powiedziała Agnieszka Bacińska, CEO Walk PR.

- Wybierając partnera do stałej współpracy szukaliśmy zrozumienia dla naszego biznesu, wyzwań stawianych przez dynamicznie zmieniający się rynek oraz szerokiego spojrzenia na usługi komunikacyjne z obszaru public relations. Elementem, który dodatkowo zaważył o wyborze Walk PR było przedstawione strategiczne podejście osadzone w specyfice naszej branży oraz nastawienie na efektywność działań opartych o konkretne mierniki - powiedział Tomasz Popielawski, rzecznik prasowy Ceramiki Paradyż.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij