IKEA zachęca kobiety do.... sikania na gazetę

IKEA zachęca kobiety do.... sikania na gazetę

IKEA już nie raz wyszła poza schemat większość reklamodawców, którzy pokazują perfekcyjne życie, błyszczące meble, uśmiechnięte rodzin... Szwedzki brand stawia w swojej komunikacji na naturalizm i odwzorowanie codzienności. Bo przecież jest tam, gdzie dzieje się życie.

Dlatego jego kolejna akcja trafia w samo sedno życia i uczestniczenia w każdym ważnym wydarzeniu. IKEA w 2018 roku zachęca Panie do siusiania na gazetę. Zastanawiacie się dlaczego? Jeśli jesteś w ciąży, nasikanie na specjalne miejsce w reklamie, ujawnia specjalną zniżkę na łóżeczka dziecięce!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Do stworzenia tej akcji wykorzystano technologię podobną do tej w testach ciążowych.

PS

Jeśli śledzicie marketingowe poczynania IKEA na pewno pamiętacie akcję, w której marka odpowiedziała na, prawie, wszystkie pytania.

 

Nazwy produktów na stronie internetowej zmieniono pod problemy ludzi, które są najczęściej wyszukiwane w Google. Powstały specjalne landing page, które kierują do odpowiednich AdWords Ads. Niektóre z prezentowanych rozwiązań były naprawdę dowcipne. Pytanie: „Moja córka jest całą noc poza domem” kierowałą użytkowników do kuli dyskotekowej, zaś pytanie co zrobić, gdy „moja rodzina mnie nie szanuje” sklep prowadzi do stroju białej królowej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij