Światowy lider w dziedzinie monitoringu - EZVIZ postawił na Grupę FLPR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Światowy lider w dziedzinie monitoringu - EZVIZ postawił na Grupę FLPR

Grupa FLPR rozpoczyna współpracę z czołowym dostawcą systemów monitoringu - marką EZVIZ. Agencja odpowiadać będzie za szeroki zakres działań - od wprowadzenia marki na rynek polski, przez media i social media relations, aż po organizację konferencji prasowych i akcji specjalnych.

EZVIZ (od ang. easy vision) to stworzona w 2012 roku marka biznesowa grupy Hikvision, która obecnie zajmuje pozycję lidera w swojej branży. Jej udział w światowym rynku kamer przemysłowych wynosi 19,5%, a w 2017 roku firma osiągnęła przychód w wysokości 100 milionów dolarów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dostawca oferuje m.in.: kamery sportowe, alarmy bezprzewodowe, kamery WiFi Cloud i inne sprzęty do monitoringu. Marka wraz z początkiem nowego roku postanowiła rozszerzyć swoją działalności i wejść na rynek polski, w czym wspierać ją będzie Grupa FLPR. Główny nacisk położony zostanie na działania związane z promocją kamerek sportowych oraz produktów z serii „smart home”.

Za koordynację działań ze strony agencji odpowiadać będzie zespół kierowany przez Annę Niewiadomą. Umowę podpisano na czas określony. Klient wybrał agencję w konkursie ofert.

Grupa FLPR prowadzi działania stałe lub projektowe dla takich firm jak: G DATA Polska, Indata Connect, AB S.A., Qualiac, CAL.PL, .NET DeveloperDays, MSI Polska, ALSO, PCC.

W skład Grupy FLPR wchodzą wyspecjalizowane projekty: Progadget, Ekopaleciak.pl, Centrum Języków Obcych Filos Logos i OutdoorTravel.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij