Agencja El Padre zakończyła 2017 rok z największymi obrotami w historii spółki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja El Padre zakończyła 2017 rok  z największymi obrotami w historii spółki

Agencja El Padre zamknęła miniony rok z najlepszym wynikiem w historii spółki. Przychody firmy wyniosły ponad 19 mln 200 tys. złotych. Wzrost obrotów agencji to efekt rozszerzenia współpracy z dotychczasowymi klientami, a także pozyskania nowych.

Rekordowa była także liczba i skala realizacji. W 2017 roku agencja zrealizowała dla 44 klientów łącznie 205 projektów marketingowych o różnorakim charakterze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja prowadziła w minionym roku projekty eventowe (były to zarówno małe wydarzenia, jak również eventy dla kilkudziesięciotysięcznych grup odbiorców), które stanowią podstawowy obszar biznesu. Spółka świadczyła również usługi z zakresu projektowania graficznego, PR, ambientu, brandingu czy interactive, poszerzając portfolio swoich usług.

W 2017 roku spółka zanotowała największe przychody w swojej historii. Cieszymy się, że nadal jesteśmy w stanie z powodzeniem realizować zarówno małe niskobudżetowe projekty, jak również multikanałowe kampanie event marketingowe. Dzięki temu klienci widzą w nas prawdziwego partnera biznesowego. Przez wiele lat udało nam się zbudować świetny zespół ludzi, którzy są zaangażowani w prace agencji i realizowane projekty. To dzięki nim motto firmy „dbamy o każdy projekt jak o własne dziecko” nie jest tylko sloganem. Dziękujemy pracownikom za wytężoną pracę, dziękujemy klientom, że nam zaufali, zrobimy wszystko, żeby tego zaufania nie zawieść w kolejnych latach” – powiedział Sebastian Oprządek, Prezes Zarządu agencji El Padre, odpowiedzialny za obsługę klienta.

W minionym roku obroniliśmy wszystkie umowy ramowe z klientami, z którymi pracujemy już od kilku lat. W portfolio pojawili się również nowi klienci - im również będziemy oferować usługi na wysokim poziomie. Chcemy rozwijać się organicznie, jeżeli więc pojawią się nowi klienci chętni do współpracy z nami, to serdecznie zapraszamy - El Padre otoczy ich ojcowską opieką” – powiedział Wojciech Cłapiński, Wiceprezes Zarządu El Padre, odpowiedzialny za nowy biznes.

Sukcesy 2017 roku przyniosły awanse pracowników. W strukturze wyodrębniliśmy nowe stanowisko Event Directora, które objął Jakub Ćwikliński, dotychczasowy Senior Event Manager. Na stanowisko Senior Event Manager awansowała zaś Agnieszka Pacewicz” – powiedział Piotr Karasiński, Wiceprezes Zarządu El Padre, odpowiedzialny za produkcję.

Cały czas pracujemy nad tym, żeby oferowane usługi były kreatywne i innowacyjne. Potwierdzeniem tego faktu było zdobycie w zeszłym roku statuetki MP Power w kategorii CSR w Branży Eventowej za kampanię „Daj się oświecić” dla PGE Obrót. Kampania ta wcześniej otrzymała również Brąz w kategorii Event Społeczny w konkursie Złote Spinacze. W bieżącym roku planujemy rozbudowę działu kreacji, aby cały czas dostarczać ciekawe koncepcje i projekty dla klientów” - powiedział Michał Maciątek, Dyrektor Operacyjny El Padre, odpowiedzialny za dział kreacji.

Agencja El Padre jako jeden z liderów branży chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, aktywnie wspierając wszelkie inicjatywy branżowe. Wojciech Cłapiński jest członkiem kapituły konkursu MP Power, Michał Maciątek jest od pięciu lat jurorem w konkursie MP Power - Kreatywny Roku Branży Eventowej, zaś Sebastian Oprządek jest członkiem Rady Programowej konferencji Event Biznes i intensywnie pracuje w działającym przy SAR Klubie Agencji Eventowych, gdzie od lutego 2017 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij