Grupa PSB przedłuża współpracę z ContentHouse

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa PSB przedłuża współpracę z ContentHouse

Grupa PSB przedłużyła o kolejny rok umowę z agencją ContentHouse w zakresie działań w digital marketingu.

Grupa Polskie Składy Budowlane już trzeci rok powierza odpowiedzialność za działania w sieci krakowskiej agencji content marketingowej. To efekt dwuletniej udanej współpracy w zakresie efektywnej synergii content marketingu z działaniami w social media.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W 2016 roku specjaliści z agencji ContentHouse pełnili rolę doradców w zakresie marketingu internetowego. Rok później przejęli większość zadań z zakresu komunikacji Grupy w internecie.

Kolejny rok owocnej współpracy z ContentHouse utwierdził nas w przekonaniu, że to właśnie z tymi specjalistami chcemy budować spójną komunikację w tak ważnym dla nas kanale, jakim jest stale rosnący digital – komentuje Jarosław Zaborowski, z-ca dyrektora ds. marketingu w Grupie PSB.

W 2018 roku agencja będzie odpowiadać za obsługę mediów społecznościowych profili wchodzących w skład Grupy PSB. ContentHouse odpowiada za strategię, kreację, bieżącą moderację kanałów social media oraz prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.

Grupa PSB Handel S.A. działa na rynku od 20 lat. Jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza 382 małych i średnich firm z całej Polski, które prowadzą handel w 315 składach budowlanych, w 268 marketach PSB-Mrówka oraz w 53 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ok. 14 tysięcy osób.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij