Royal Ad w IAB Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Royal Ad w IAB Polska

Wraz z początkiem roku, sieć reklamowa dla segmentu premium Royal Ad, dołączyła do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Royal Ad skupia luksusowe witryny internetowe, docierające do tzw. Premium Users. Sieć zapewnia kompleksowe rozwiązania marketingowe – głównie w obszarze reklamy online (display, mailing, content marketing), jak również oferuje działania promocyjne w wybranych tytułach prasowych, a także reklamę niestandardową podczas ważnych wydarzeń ze świata biznesu i sztuki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przystąpienie Royal Ad do IAB Polska to naturalny krok w rozwoju naszej sieci, który pozwoli nam aktywnie współtworzyć polski rynek reklamy. Przez cztery lata naszej działalności, zbudowaliśmy silną pozycję na rynku. Chcemy aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia standardów i wypracowaniu pozytywnych praktyk. Szczególnie ważna jest dla nas możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi członkami IAB. Przystąpienie do Związku Pracodawców Branży Internetowej daje nam silną motywację do dalszego rozwoju – tłumaczy Marcin Rupiński, CEO Royal Ad.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 200 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij