Chcesz poczuć klimat Minneapolis choć przez chwilę? Agencja Space150 stworzyła automat do perfekcyjnych kulek śnieżnych

Chcesz poczuć klimat Minneapolis choć przez chwilę? Agencja Space150 stworzyła automat do perfekcyjnych kulek śnieżnych

Jeśli czujesz, że nie potrafisz idealnie ulepić śnieżnych kulek, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: pierwszy na świecie automat do zabawy w śnieżki już działa!

fot. instagram, adweek

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wymyślona przez agencję Space150 atrakcja gwarantuje, że po wrzuceniu dolara otrzymasz idealną kulę śniegu do wykorzystania według własnego uznania. Napis na automacie "North Loop" w Minneapolis mówi, że wewnątrz znajdziesz "Ręcznie zapakowane przez prawdziwych Minnesotan śnieżki, które możesz wziąć do domu i rzucić w znajomych".

"Chcieliśmy znaleźć coś, co celebruje klimat w regionie, w którym sześć czy siedem miesięcy w roku jest dość zimno i jest w tym coś fajnego, magicznego" - powiedział dyrektor generalny Space150 Brock Davis, który sam zapakował co najmniej 55 śnieżek.

PS

Jak zachęcić turystów do odwiedzenia pięknego regionu? Przedstawiciele Komisji Turystyki Meksyku chcą zachęcić mieszkańców szarych i deszczowych miejsc do przyjazdu. Przy użyciu technologii stworzyli chmurę tequili. Jak działa? Idea wynalazku jest prosta - prawdziwa tequila została zmieniona w gaz, aby w odpowiednich okolicznościach skraplać się do szklanki.

PS2

Promocja miasta, obok której nikt nie przejdzie obojętnie? "Nikt nie wie, gdzie jest, ale kiedy go znajdziesz, jest niesamowicie. Wilno - punkt G Europy". Odważna i kontrowersyjna reklama litewskiego miasta, ale spodobała się odbiorcom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij