Odpowiedzialność, konsekwencja i pasja - marka osobista blogera. BloSilesia 2018

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Odpowiedzialność, konsekwencja i pasja - marka osobista blogera. BloSilesia 2018

Personal branding to ostatnio coraz popularniejszy termin, a coraz więcej ludzi odkrywa jak ważna jest marka osobista przy budowaniu kariery. Nie inaczej jest w przypadku blogerów, dla których własny wizerunek jest podstawą działalności. Odpowiedzialność, konsekwencja i pasja - to fundamenty...

...budowania internetowego imperium. I właśnie o tym blogerzy opowiedzą 10 marca 2018 roku w Strefie Centralnej w Katowicach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

BloSilesia to jedna z najważniejszych konferencji dla blogerów w Polsce. W poprzednich edycjach wzięło udział już ponad pół tysiąca osób, a prelegentami byli znani twórcy internetowi m.in. Michał Szafrański, Konrad Kruczkowski i Włodek Markowicz.

W tym roku odbędzie się już ósma edycja wydarzenia. W trakcie konferencji prelekcje poprowadzą: Monika Kamińska z bloga “Black Dresses” ,autor bloga “Zabij grubasa” Edwin Zasada , Jan Favre z bloga “Stay Fly”, a także Aleksandra i Karol, autorzy jednego z najpopularniejszych blogów turystycznych “Busem przez świat” .

Opowiedzą o tym, jak ważna jest dla blogera konsekwencja w budowaniu marki osobistej oraz jakie korzyści można osiągnąć dbając o odpowiedni personal branding.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do samych blogerów, ale i miłośników internetu, studentów dziennikarstwa oraz ludzi z branży reklamowej i PR.

Zastanawiasz się jak wypromować swoją markę osobistą w sieci? To wydarzenie jest skierowane właśnie dla Ciebie! Wpadnij 10.03.2018 do Strefy Centralnej w Katowicach. Ogromna dawka wiedzy, a także świetna atmosfera gwarantowana.

Po więcej szczegółów na temat wydarzenia zapraszamy na stronę oraz na oficjalne wydarzenie na Facebooku.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij