Poznaliście się w KFC? Łączy Was miłość do chrupiącej panierki? Polskie KFC wie, jak przypieczętować Wasz związek!

Poznaliście się w KFC? Łączy Was miłość do chrupiącej panierki? Polskie KFC wie, jak przypieczętować Wasz związek!

Sieci fast food szaleją. Codziennie słyszy się o nowych pomysłach restauracji z szybkim jedzeniem. Romantyczne kolacje, pudełka z zabawkami dla dorosłych… Na co tym razem wpadło KFC?

Sieć restauracji KFC w Polsce zaskoczyła swoich fanów niezwykłym projektem pierścionka zaręczynowego! Jubilerskie cudo zaprojektowano z myślą o zakochanych – składa się z dwóch części. Zewnętrzna warstwa, ze złota próby 750, przywodzi na myśl chrupiącą panierkę. Tak jak panierka KFC kryje w sobie soczyste kawałki kurczaka, tak jej złoty odpowiednik skrywa wyjątkowe elementy. Wewnątrz znajdziemy bowiem zaręczynowy pierścionek wykonany z platyny próby 950, wysadzany dookoła niemal 150-cioma drobnymi diamentami. Ukoronowaniem jest diament o wadze 0,7 karata.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Która nie chciałaby dostać takiego cuda? Warto dodać, że jeśli znajdą się pary, które zechcą przypieczętować swoją miłość markową biżuterią, dostaną od KFC specjalny, weselny podarunek!

PS

Z okazji nadchodzących Walentynek również sieć McDonald’s stworzyła konkurs dla swoich klientów, w którym do wygrania jest złoty pierścionek wysadzany diamentami, wzorowany na słynnej kanapce Big Mac.

PS2

W ubiegłym roku zaskoczyła nas w święto zakochanych inna sieć fast foodów. Izraelski Burger King wyszedł z pomysłem, którego jeszcze nie było! Przygotował „Adult meal” – posiłek tylko dla dorosłych, ale w pudełku też można było znaleźć zabawki ;)

 

źródło: materiały prasowe

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij