Filmoteka Szkolna z nowym serwisem WWW

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Filmoteka Szkolna z nowym serwisem WWW

Agencja GoldenSubmarine przygotowała nową stronę WWW dla Filmoteki Szkolnej. Serwis prowadzony przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny jest skierowany do uczniów oraz nauczycieli zainteresowanych włączeniem elementów edukacji filmowej do programów nauczania.

Odświeżona wersja serwisu zyskała nowoczesny wygląd, ale przede wszystkim stała się czytelniejsza dla użytkowników. Strona została podzielona na sekcje dla uczniów oraz dla nauczycieli. Każda z grup może znaleźć i wykorzystać przygotowane dla niej treści, które aktywizują do działań filmowych i pomagają wzbogacić prowadzone zajęcia. Oprócz wielu scenariuszy lekcji, materiałów multimedialnych i aktualności związanych z edukacją filmową, w serwisie znajduje się baza ponad 100 filmów, do której dostęp mają uczestnicy programu. Nowa strona w jasny sposób opisuje cele Filmoteki Szkolnej i zachęca odwiedzających do udziału w programie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Filmoteka Szkolna to program prowadzony przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny przy wsparciu PISF obejmujący swoim zasięgiem prawie 14 tysięcy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nauczyciele i uczniowie uczestniczą w zajęciach organizowanych przez Liderów programu w Pracowniach Filmoteki Szkolnej ulokowanych w szkołach na terenie całego kraju, warsztatach Wędrujących Filmoznawców Filmoteki Szkolnej oraz projektach realizowanych przy współpracy instytucji partnerskich.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij