Tomasz Szewczyk dołącza do zespołu kreacji agencji Kalicińscy.com jako Senior Copywriter

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tomasz Szewczyk dołącza do zespołu kreacji agencji Kalicińscy.com jako Senior Copywriter

Dział kreacji Kalicińscy.com powiększył się o kolejną osobę. Do zespołu agencji dołączył Tomasz Szewczyk, który objął stanowisko Senior Copywritera. Dzięki swojemu doświadczeniu, Tomek jest kolejnym wzmocnieniem kreacji Kalicińscy.com w obszarze ATL.

Tomasz Szewczyk związany jest z branżą reklamową od 10 lat, jego doświadczenie obejmuje przede wszystkim kampanie 360. Do zespołu Kalicińscy.com przechodzi z OS3.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kontynuujemy wzmocnienia i ekspansję w zakresie ATL i Full Service, stawiamy przede wszystkim na ludzi z doświadczeniem i takich którzy podzielają naszą wizję współczesnej reklamy. Tomek zdecydowanie jest jedną z takich osób. ” - Kuba Kaliciński, CEO Kalicińscy.com

Tomasz Szewczyk pierwsze copywriterskie kroki stawiał w agencji Heureka (dziś VML Poland), następnie doświadczenie zdobywał w agencjach Ogilvy & Mather, Tippingpoint, Directors, Walk, J. Walter Thompson Group Poland oraz BARDZO. W ciągu swojej kariery współtworzył kampanie dla takich marek i firm jak Allegro, BGŻOptima, BMW, Danone, Deutsche Bank, Ferrero, Intel, Mazda, Tyskie, Żywiec Zdrój. Projekty, przy których pracował, zdobywały nagrody w konkursach Epica Awards, Golden Arrow, Golden Drum, KTR, Mixx Awards. Jest m.in. autorem scenariusza do zeszłorocznego spotu Allegro "Bal". Miłośnik amerykańskiej powieści, włoskiej kuchni i polskich gitar.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij