Piękne zdjęcia i niesamowita historia. Nowy storytelling Audi robi wrażenie!

Piękne zdjęcia i niesamowita historia. Nowy storytelling Audi robi wrażenie!

Każdy z nas chce przeżyć swoje życie na 100%, wycisnąć z niego wszystko, co nam daje. Audi w nowej reklamie bierze „ostatni oddech” i opowiada historię człowieka, któremu w życiu zabrakło tylko jednego elementu układanki…

Historia pokazuje najwspanialsze chwile w życiu mężczyzny – jego miłość, jej utratę, wspomnienia z podróży, polityczne przepychanki i wyjątkowe doświadczenia. Kiedy retrospekcja dobiega końca, mężczyzna otwiera oczy, zdając sobie sprawę, że podczas tak intensywnego życia brakuje mu jednego elementu do pełni szczęścia. Zobaczcie jakiego!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

Niedawno Toyota pozwoliła nam wziąć głęboki oddech i zastanowić się nad tym, że jeśli się chce, można osiągnąć wszystko. Marka uruchomiła specjalne konto na Instagramie @SeeLikeMenna, które zabiera ludzi w świat oczami 18-letniej brytyjskiej paraolimpijki Menny Fitzpatrick.

Profil na Instagramie jest częścią kampanii "Start Your Impossible", w której marka pokazuje sportowców olimpijskich i paraolimpijskich jako zwykłych ludzi, którzy przełamują stereotypy niepełnosprawności jako ograniczającej życie. Toyota motywuje do pokonywania siebie.

PS2

Chęć przekraczania granic i spełnianie marzeń daje motywację do pokonywania swoich ograniczeń i działania, dzięki czemu możesz dokonać niemożliwego. Samsung stawia na innowacje w urządzeniach mobilnych, by pomóc na każdym etapie życia. Zobaczcie poruszającą opowieść o tym, że urodziliśmy się, by osiągać niemożliwe.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij