Clear Channel patronuje 7. Targom CSR

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Clear Channel patronuje 7. Targom CSR

Clear Channel Poland objęło patronatem największe w Polsce wydarzenie poświęcone społecznej odpowiedzialności biznesu jako wyłączna firma w kategorii Outdoor. Targi CSR odbędą się 12 kwietnia br. na PGE Narodowym w Warszawie.

W kwietniu będzie miała miejsce kolejna 7. edycja targów poświęconych odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi, organizowanych przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu (WSTĘP WOLNY). Jako wyłączna firma w kategorii Outdoor, Clear Channel Poland będzie wspierać wydarzenie, promując je na nośnikach reklamy zewnętrznej w Warszawie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Targi CSR kierowane są zarówno do przedstawicieli biznesu, jak i szerokiego grona beneficjentów programów społecznych firm, a więc pracowników, konsumentów czy lokalnych społeczności. Dziękujemy Clear Channel Poland za współpracę przy naszym wydarzeniu. Dzięki temu wsparciu będziemy mogli szerzej dotrzeć z informacją o targach, zachęcić wszystkich zainteresowanych do zwiedzania i poznania lepiej firm i inicjatyw społecznie odpowiedzialnych w praktyce, a także samej koncepcji - wydarzeniu zawsze towarzyszy część konferencyjna - mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, organizatora 7. Targów CSR.

Tematem części konferencyjnej wydarzenia będzie współpraca biznesu i jego otoczenia. Podjęty zostanie temat współdziałania w realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju, a szczególnie Celu 17: Wzmocnić środki wdrażania i ożywić globalne partnerstwo na rzecz zrównoważonego rozwoju. W części konferencyjnej wydarzenia eksperci CSR wywodzący się ze świata biznesu oraz z sektora społecznego zastanowią się, jakie możliwości stwarzają dla obu stron inicjatywy polegające na współpracy oraz jakie wartości niosą ze sobą prowadzone w ten sposób działania.

- Działania i projekty Forum Odpowiedzialnego Biznesu uważam za bardzo wartościowe i cieszę się, że możemy je wspierać. Clear Channel Poland jako profesjonalna firma działająca w przestrzeni publicznej w sposób szczególny chce się zaangażować w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju miast idące w kierunku tworzenia „Smart Cities”. Chcemy włączyć się aktywnie w realizację Celu 11 i wprowadzać rozwiązania, które będą wspierać miasta w rozwoju przyjaznego i bezpiecznego miejsca do życia. Jednocześnie dla Clear Channel jako pracodawcy kluczową wartością jest równe traktowanie pracowników i promowanie różnorodności. Wprowadzamy instytucjonalne rozwiązania dla tworzenia kultury pracy opartej o wzajemny szacunek i równouprawnienie – mówi Kalina Janicka, CEO Clear Channel Poland.

Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce. Organizowane jest od 2005 roku, co dwa lata, przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie. Podczas 7. edycji wydarzenia w 2018 roku organizatorzy spodziewają się około 80 wystawców i 2000 zwiedzających.

Więcej informacji o wydarzeniu:

Partnerzy i patroni 7. Targów CSR

Organizator: Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Partner Główny: Siemens Polska
Partner: Polpharma
Patroni Honorowi: CSR Europe, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy
Patroni: Business Centre Club, Federacja Konsumentów, Konfederacja Lewiatan, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Program Przedsiębiorstwo Fair Play, Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza (SPCC)
Patroni medialni: Polityka, PAP Biznes, Clear Channel Poland, Harvard Business Review Polska, Kompendium CSR, Benefit, Energia i Recykling, My company Polska, be.navigator, Kampaniespoleczne.pl, NGO.pl, PRoto.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij