Płatność gotówką dostępna w ZenCard

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Płatność gotówką dostępna w ZenCard

Spółka ZenCard, należąca do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego, wprowadziła nowe rozwiązanie, dzięki któremu z programów lojalnościowych mogą korzystać także klienci dokonujący płatności gotówkowych.

Rejestracja do programów i nagradzanie za zakupy, dotychczas dostępne tylko przy transakcjach kartowych, od teraz działa również przy płatnościach gotówką.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

ZenCard to technologia marketingu transakcyjnego, która pozwala sieciom handlowym, sklepom i punktom usługowym nagradzać klienta za transakcje wykonane przy użyciu karty płatniczej dowolnego banku. Spółka współpracuje ze sklepami z wielu branż oraz restauracjami i hotelami. Technologia została także wykorzystana m.in. w kampanii promocyjnej sieci hurtowni Makro dla posiadaczy kart Visa.

Nowe funkcjonalności, prosta mechanika

Pod koniec lutego br. spółka ZenCard wprowadziła udogodnienie, dzięki któremu z programów lojalnościowych mogą korzystać klienci dokonujący płatności nie tylko kartą, ale również gotówką. Mechanizm jest prosty i działa podobnie jak w przypadku kart płatniczych. Przy rejestracji do programu należy wybrać opcję gotówkową. Natomiast przy kolejnej płatności wystarczy wpisać numer telefonu podany na etapie rejestracji. System automatycznie rozpozna klienta i poinformuje go o nagrodach oraz zebranych punktach.

Polacy doceniają wygodę płatności bezgotówkowych, nadal jednak część z nich przywiązana jest do gotówki. Od początku założeniem ZenCard jest uproszczenie prowadzenia programów lojalnościowych i dopasowania ich do potrzeb każdego biznesu. Możliwość płatności gotówką z jednoczesnym zachowaniem wszystkich funkcjonalności naszej technologii, zapewni klientom sklepów maksymalną wygodę z ich korzystania, a sprzedawcom pozwoli dopasować się do preferencji kupujących. Od teraz ZenCard daje możliwość nagradzania klienta za transakcje, jakie wykonuje przy użyciu dowolnej karty płatniczej czy gotówki – mówi Krzysztof Klimczak, współzałożyciel ZenCard.

Gotówka nadal w portfelu

56 proc. Polaków woli płatności bezgotówkowe. Pomimo tego, że liczba transakcji kartami stale rośnie wciąż część z nas płaci gotówką. Teraz, dzięki technologii ZenCard, klienci preferujący płatności gotówkowe będą mogli aktywnie uczestniczyć w programach lojalnościowych swoich ulubionych marek, niezależnie od tego czy posiadają przy sobie swoją kartę płatniczą.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij