Skuter wodny na gali wręczenia Oscarów – Kawasaki z wyjątkową promocją

Skuter wodny na gali wręczenia Oscarów – Kawasaki z wyjątkową promocją

Gala wręczenia Oscarów co roku potrafi zaskoczyć. Tegorocznemu wydarzeniu towarzyszył konkurs na najkrótszą przemowę. Główną nagrodą był skuter wodny marki Kawasaki.

Aby urozmaicić tegoroczną galę wręczenia Oscarów, prowadzący Jimmy Kimmel postanowił zorganizować konkurs na najkrótszą przemowę wśród nagrodzonych statuetką. Do wygrania był zielony skuter wodny marki Kawasaki o wartości 18 tys. dolarów, który zaprezentowała aktorka Helen Mirren.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W trakcie gali Kimmel niejednokrotnie dawał znać, że mierzy czas przemawiających. Nagroda została przyznana Markowi Bridgesowi, którego przemowa okazała się najkrótsza, trwała 36 sekund. Oprócz skutera, Bridges wygrał także pobyt w hotelu Days Inn nad jeziorem Havasu. Dzięki takiej obecności na gali, Kawasaki oraz Days Inn zyskały niezwykłą promocję, przy tym nie wydając na nią pieniędzy - obie marki pojawiły się na życzenie twórców gali jako forma pewnego rodzaju żartu.

PS

Jedną z najbardziej znanych akcji związanych z galą wręczenia Oscarów jest słynne selfie przedstawiające aktorów i wykonane smartfonem Samsung Galaxy Note 3.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij