Zostań żużlowcem na profilu Eurosportu na Facebooku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zostań żużlowcem na profilu Eurosportu na Facebooku

Ruszyła druga odsłona żużlowej aplikacji na profilu Eurosportu na Facebooku. Fani kanału i speedwaya mogą wcielić się w mistrza toru i wygrać ekskluzywny, podwójny bilet VIP na czwartą rundę Indywidualnych Mistrzostw Europy (Speedway European Championships).

Aplikacja Speedway European Championships dedykowana jest kibicom żużla, ale nie tylko. Gracze muszą wykazać się w niej zręcznością i opanowaniem, jak również wyborem odpowiedniej strategii i najbardziej efektywnego toru jazdy. Ścigać się można w trzech różnych formułach – w zawodach, treningu oraz pojedynku, w którym możemy rywalizować ze swoimi znajomymi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Biorąc udział w zawodach, uczestnicy walczą o cenne nagrody – bilety VIP na czwartą - ostatnią rundę Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu, które w tym roku objawią się w nowej, ulepszonej formule. Dzięki staraniom firmy One Sport – organizatora zawodów - oraz transmisjom telewizyjnym w kanale Eurosport do 71 krajów, popularność „czarnego sportu" na świecie będzie rosła, a walka o miano najlepszego żużlowca w Europie ma się stać jednym z najważniejszych wydarzeń w tej dyscyplinie sportu.

W pierwszej odsłonie żużlowej aplikacji, która promowała nieoficjalne mistrzostwa świata w parach, udział w zabawie wzięło prawie 4 tysiące uczestników, którzy zagrali ponad 110 tysięcy razy. Czas spędzony na żużlowym torze przez fanów Eurosportu wyniósł około 421 godzin. Średnio, każdy użytkownik grał około 7 minut przy pojedynczym przejeździe w czasie około 20 sekund. Najwytrwalszy gracz spędził na torze 8,5 godziny zaliczając prawie 3 tysiące przejazdów. Za przygotowanie aplikacji odpowiedzialna jest agencja faceADDICTED.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij