Zapomnijcie o bonach zakupowych! Jest rewolucyjny system nagradzania

eCommerce

Instant ROI Platform for eCommerce

Zapomnijcie o bonach zakupowych! Jest rewolucyjny system nagradzania

Systemy wsparcia sprzedaży i budowania lojalności klientów to całe tygodnie spędzone na formalnościach i tworzeniu zaplecza. A gdyby tak udało się to wszystko ograniczyć do minimum? A spersonalizowane mechanizmy byłyby dostępne niemal od ręki? Brzmi nieprawdopodobnie?

Jeśli szukasz dynamicznych rozwiązań, przyjrzyj się WOW Gift.

WOW Gift – to proste!

Na całym świecie ludzie chętnie obdarowują się prezentami. Lubią je dawać, a jeszcze bardziej przyjmować. Nie tylko w życiu prywatnym, ale i biznesowym. Bez względu na to, czy chodzi o upominki dla pracowników jako dodatek do premii, czy gifty dla klientów za dokonane zakupy.

Przygotowanie takich rozwiązań wymaga planowania, logistyki i sporych nakładów pracy. To zniechęca wielu klientów lub przerasta ich możliwości. Stworzenie sytemu IT, zamawianie i składowanie nagród, rozliczanie, zarządzanie wysyłkami to tylko niektóre wyzwania, przed którymi muszą stanąć. Brzmi ciężko?

Właśnie dlatego WOW Gift rysuje się jako alternatywna i ciekawa opcja, w której uproszczenie procedur do minimum przyniosło narzędzie dostępne niemal „od ręki”. System opracowany przez Motivation Direct staje się odpowiedzią na potrzeby firm, które szukają szybkich i atrakcyjnych rozwiązań.

Prostota nie oznacza jednak braku możliwości personalizowania oferty, katalogów nagród czy wyglądu dedykowanej strony www, będącej interfejsem działań. W ten sposób klient otrzymuje w relatywnie krótkim czasie efektywne narzędzie, z powodzeniem konkurujące z bardziej rozbudowanymi systemami.

Jak działa WOW Gift?

Personalizowanie strony www i wybór nagród to pierwsze kroki w WOW Gift. Naturalnym jest, że za sukcesem systemów nagradzania stoi w dużej mierze atrakcyjność upominków. Dlatego najbogatszy na rynku katalog jakim dysponuje Motivation Direct, a także ich specjalistyczna wiedza, dają ogromne możliwości w tworzeniu skutecznych narzędzi.

Drugim krokiem jest podpięcie stworzonego katalogu pod stronę www i wygenerowanie listy kodów promocyjnych, używanych w ramach prowadzonych działań. I na tym właściwie kończy się etap przygotowań. Później już następują przyjemniejsze rzeczy – odbiorcy dzięki kodom mogą logować się na stronę, wybierać nagrody, które najbardziej im odpowiadają i zamawiać na wybrany przez siebie adres.

Dzięki takiemu rozwiązaniu koszty magazynowania są zredukowane do zera, a klient płaci jedynie za wykorzystane kody. Taka mechanika jest prosta w rozliczaniu, nie wymaga skomplikowanych procedur czy zamawiania produktów „na zapas”.

Wsparcie logistyczne WOW Gift

Motivation Direct przejmuje na siebie wszystkie żmudne i czasochłonne zadania związane z logistyką. Począwszy od zakupu nagród, ich dostawę do rąk odbiorcy, a kończąc na obsłudze zwrotów. W ten sposób klienci mogą się cieszyć w pełni efektywnym rozwiązaniem budującym zaangażowanie oraz lojalność odbiorców, nie martwiąc się czasem inwestowanym w zarządzanie procedurami.

 

Artykuł został opublikowany w ramach współpracy z Motivation Direct.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij