Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Tajniki Google Analytics 4 dla marketerów [WEBINAR]

Weź udział w sesji pytań i odpowiedzi z Maćkiem Lewińskim!

ZAPISZ SIĘ

Telewizor Samsunga kupimy taniej o 2000 zł… jeśli wydamy na jego temat opinię

Telewizor Samsunga kupimy taniej o 2000 zł… jeśli wydamy na jego temat opinię
Decydując się na skorzystanie z „super promocji", którą oferuje nam producent, powinniśmy dobrze przyjrzeć się jej i dokładnie zapoznać z regulaminem. W przypadku marki Samsung warunkiem okazało się napisanie opinii na temat zakupionego produktu.
O autorze
2 min czytania 2022-11-09

Telewizory QD-OLED to nowość oferująca na dziś najwyższą możliwą na rynku jakość obrazu. Na razie tylko Samsung i Sony zaproponowali modele z matrycami będącymi połączeniem kropki kwantowej (QD) z organicznymi diodami (OLED), dlatego nowe telewizory są prawdziwą gratką dla fanów technologii. 

W tej chwili Samsung oferuje dwie wersje swoich nowoczesnych telewizorów, czyli modele o przekątnej 55 i 65 cali. Jednak na każdy z nich mogą sobie pozwolić jedynie osoby z grubszym portfelem – a dziś cena telewizora Samsung OLED S95B o przekątnej 55 cali to 8000 zł, zaś 65-calowa wersja to wydatek 10 000 zł.

Okazuje się jednak, że nowe telewizory można dziś kupić za mniej – producent oferuje promocję, dzięki której zaoszczędzimy aż 2000 zł. Teoretycznie z promocji może skorzystać każdy, kto kupi telewizor w sklepie Samsunga lub w RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt albo Audio Color. Jak się jednak okazuje, za tą promocją idą warunki, które muszą być spełnione już po zakupie sprzętu.

LinkedIn logo
Dziękujemy 90 000 fanom na LinkedInie. Jesteś tam z nami?
Obserwuj

Aby zaoszczędzić na telewizorze obiecane 2000 zł, klient jest zobowiązany do pozostawienia opinii o produkcie w sklepie lub porównywarce cenowej o długości co najmniej 400 znaków i oceny w skali 1 do 5, a całość opatrzyć hasztagiem #PromocjaOLEDSamsung. Następnie trzeba udokumentować pozostawioną opinię zdjęciem lub zrzutem ekranowym. Ów zrzut wraz z dowodem zakupu i zdjęciami plakietki z numerem seryjnym telewizora (szczegóły opisane w regulaminie promocji) trzeba będzie wysłać Samsungowi za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej. Klient musi posiadać również konto Samsung Account.

Uczestnik, który wypełnia formularz zgłoszeniowy do Promocji, udziela Organizatorowi nieodpłatnej, niewyłącznej, nieograniczonej terytorialnie licencji do Opinii na wszystkich polach eksploatacji znanych w chwili wypełnienia formularza zgłoszeniowego do Promocji, w szczególności na następujących polach eksploatacji określonych w art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych – czytamy w regulaminie promocji.

Słuchaj podcastu NowyMarketing

NowyMarketing logo
Mamy newsletter, który rozwija marketing w Polsce. A Ty czytasz?
Rozwijaj się

Jak widać trzeba wykonać wiele kroków, zanim otrzymamy zwrot za zakup… a i tak nie mamy gwarancji, że do tego zwrotu w ogóle dojdzie. Jak informuje na swojej stronie internetowej Samsung, pula zwrotów jest ograniczona – wynosi dokładnie 4,9 mln zł.

O prawie do otrzymania zwrotu decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego im szybciej zarejestrujesz urządzenie w promocji, tym większe prawdopodobieństwo, że otrzymasz zwrot. Twoje zgłoszenie zostanie zweryfikowane w ciągu 21 dni roboczych od rejestracji w promocji (od daty wpłynięcia zgłoszenia na serwer), jednak nie później niż do 14 stycznia 2023 r. Wypłata zwrotu nastąpi do 21 dni roboczych od dnia potwierdzenia poprawności zgłoszenia, na numer rachunku podany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym – czytamy na stronie Samsunga.

PS

Samsung próbuje trafić do osób, które uparcie wybierają ciągle takie same smartfony. W zabawnym spocie marka pokazuje, że gdy raz zobaczysz składany telefon Galaxy Z Flip4, już nie będzie odwrotu.