Ta kolekcja mebli doprowadza rodziców do łez. Kampania UNICEF daje do myślenia

Ta kolekcja mebli doprowadza rodziców do łez. Kampania UNICEF daje do myślenia

Dzieci powinny czuć się bezpiecznie w domu, w szkole i w każdej społeczności do której należą. Ale właśnie w tych miejscach dochodzi do większości aktów przemocy - często z rąk ludzi, których widzą każdego dnia. Dla wielu dzieci przemoc ma znajomą twarz.

Niezależnie od powodu, przemoc fizyczna i psychiczna pozostawia u dzieci blizny, które mocno wpływają na jego przyszłe postawy wobec ludzi i świata. Dlatego UNICEF stworzył kampanię, w ramach której powstała niezwykła linia mebli dla najmłodszych. Jednych zdziwiła, innych zszokowała, a kolejnych wzruszyła do łez. Co Wy sądzicie o takich meblach?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

130 milionów dziewczynek nie ma dostępu do edukacji. Kobiety stanowią 71% ofiar nielegalnego handlu ludźmi, a co pięć minut ginie jedna dziewczynka w wyniku przemocy. W Międzynarodowy Dzień Dziewcząt UNICEF wraz z ONZ i Beyonce świętowali wolność płci pięknej!

Filmik UNICEF to nie tylko pozytywne emocje wywołane śpiewem, to także przypomnienie, że dziewczynki, nawet te bardzo młode, często mają powody do gniewu. W spocie organizacja podkreśliła znaczenie wolności kobiet na całym świecie oraz ich prawo do życia bez strachu!

PS2

Co dziewiąte dziecko na świecie żyje w obszarach ogarniętych wojną. Z tego powodu UNICEF stworzył kampanię, która zachęcić miała do społecznego dialogu na temat losu dzieci, które są w ciągłym niebezpieczeństwie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij