Dunkin 'Donuts łączy siły z producentem obuwia i daje maratończykom słodki zastrzyk energii!

Dunkin 'Donuts łączy siły z producentem obuwia i daje maratończykom słodki zastrzyk energii!

Jak co roku, w Bostonie, mieszkańcy miasta łączą siły, by sprawdzić się w maratonie. Z tej okazji firma Saucony i Dunkin 'Donuts (który z bieganiem ma tyle wspólnego, co przebiegnięcie się po kolejnego, słodkiego pączka do punktu marki) weszły w kolaboracje i stworzyły limitowane...

fot. Saucony, Dunkin’ Donuts

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

...słodkie niczym posypka z łakoci buty dla biegnących w maratonie!

Buty mają utrzymać na prowadzeniu ich posiadaczy, a to za sprawą węglowodanowych akcentów, które możemy zaobserwować na obuwiu. Model Saucony X Dunkin 'Kinvara 9 pojawił się w przedsprzedaży w tym tygodniu - i, biorąc pod uwagę, że wyprodukowanych zostało tylko 2000 par, zniknął w tempie szybszym niż pierwszy maratończyk, który dobiegnie na metę 16 kwietnia!

Buty zaprojektowane są na podobieństwo kolorystyki Dunkin, zawierają większość niezbędnych, pysznych rzeczy: gorącą i mrożoną kawę, różowy matowy pasek, który imituje pączka i posypkę. Na tyle buta znajduje się hasło "America Runs on Dunkin", a na języku logo marki. Czyż nie są to najsłodsze buty świata?

fot. Saucony, Dunkin’ Donuts

Chodzilibyście?

PS

Wiele marek prezentuje ostatnio swoje wearables. Pizza Hut zaproponowała buty, dzięki którym będzie można zamówić pizze. Brzmi irracjonalnie? Obuwie jednak zostało zaprojektowane naprawdę!

PS2

Pizza Hut to tylko jeden z wielu przykładów wykorzystania technologii do produkcji odzieży. W zeszłym roku Google i Levi's ogłosiły współpracę nad inteligentną kurtką dla rowerzystów.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij