Chris Boothe globalnym prezesem agencji mediowej Spark Foundry

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Chris Boothe globalnym prezesem agencji mediowej Spark Foundry

Chris Boothe objął stanowisko globalnego prezesa agencji mediowej Spark Foundry należącej do Publicis Media. Chris Boothe będzie odpowiadał za rozwój Spark Foundry na wszystkich międzynarodowych rynkach.

Agencja mediowa Spark Foundry ogłosiła powołanie Chrisa Boothe’ego na stanowisko Global Brand Presidenta. Boothe, który jednocześnie pełni funkcję CEO Spark Foundry USA, zajmie się wzmacnianiem pozycjonowania agencji na 35 międzynarodowych rynkach. Jako globalny prezes Spark Foundry i CEO Spark Foundry USA będzie raportował do Steve’a Kinga, CEO Publicis Media i Tima Jonesa, CEO Publicis Media Americas.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Chris był liderem transformacji Spark Foundry oraz odpowiadał za jej dynamiczny wzrost i dbałość o relację z klientami - powiedział Steve King, CEO Publicis Media - Jestem przekonany, że pod jego kierownictwem pozycjonowanie Spark Foundry, czyli agencji łączącej skalę i siłę globalnej firmy z energią do rozwoju, wdrażania innowacji i transformacji, charakterystyczną dla startupów, będzie coraz lepiej rozpoznawalne w branży marketingowej – dodał King.

Chris Boothe jest związany z rynkiem reklamowym od 30 lat. Posiada doświadczenie marketingowe oraz szeroką wiedzę z zakresu strategii, inwestycji i rozwoju biznesu w skali międzynarodowej. W 2016 r. otrzymał tytuł Adweek Executive of the year. Agencja Spark Foundry USA pod jego kierownictwem nawiązała współpracę z takimi reklamodawcami jak Audible, KFC, USAA, Southwest Airlines. Sukces w Stanach Zjednoczonych przełożyły się na wygrane klientów regionalnych i globalnych, wśród których są Mondelez i Marriott International.

W Polsce należąca do Publicis Media agencja Spark Foundry pracuje dla takich klientów jak Citi Handlowy, Electronic Arts, Lorenz Bahlsen, Circle K, Frisco.pl, ERGO Hestia czy Selgros. Dyrektorem generalnym polskiego oddziału Spark agencji jest Radek Dudek. W 2017 r. Spark Foundry znalazła się w TOP3 najbardziej efektywnych agencji mediowych w Polsce, w konkursie Effie Awards.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij