Ekomersy - wyróżnienia dla branży e-commerce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ekomersy - wyróżnienia dla branży e-commerce

Już w październiku podczas Targów eHandlu zostaną przyznane pierwsze nagrody branżowe rynku e-commerce. Wyróżnione zostaną firmy i osoby, które zdobyły uznanie rynku i przyczyniają się do rozwoju e-handlu w Polsce.

Ideą Ekomersów jest wyróżnienie marek oferujących najlepsze produkty i usługi dla sprzedających w Internecie. Statuetki zostaną przyznawane przez klientów i osoby, które rozwiją swoje własne e-biznesy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wyróżnienia zostaną przyznane w sześciu kategoriach: Najlepsza platforma sklepowa,Operator logistyczny roku, Najlepszy system płatności, Debiut roku 2012, Najlepsi w komunikacji, Osobowość Roku.

Konkurs będzie odbywał się w kilku etapach. Do 31 sierpnia można zgłaszać kandydatów do nagrody w poszczególnych kategoriach, wypełniając formularz dostępny na stronie ekomersy.pl

Kolejny etap to wybór nominowanych przez Jurorów. Wśród ekspertów, którzy będa typowalinominowanych znajdą się m.in. Michał Sadowski, Paweł Tkaczyk, Jacek Gadzinowski, Artur Kurasiński, Krzysztof Gontarek.

Wręczenie Ekomersów odbędzie się 24 października we wrocławskiej Hali Stulecia. Gala przyznania nagród będzie towarzyszyć jednemu z najważniejszych wydarzeń w branży jakim są Targi eHandlu. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij