Perfekcyjny Pan domu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Perfekcyjny Pan domu

Athlet to perfekcyjny pan domu. Niekonwencjonalny i innowacyjny. Wprowadza własne porządki i zmienia sposób myślenia o sprzątaniu. Od 6 kwietnia br. rusza ogólnopolska akcja marki Bosch „Zamień tradycyjny, na perfekcyjny”.

W ciągu 30 dni konsument ma szansę poznać zalety bezprzewodowego odkurzania i albo zmienić porządki w swoim domu albo skorzystać z możliwości zwrotu urządzenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Smukła budowa atlety, siła i skuteczność równa tradycyjnym odkurzaczom – perfekcja w każdym detalu

Nowe bezprzewodowe odkurzacze z linii Athlet od marki Bosch to urządzenia perfekcyjne pod każdym kątem. Doskonale wyglądają i skutecznie pracują. Nie znają ograniczeń. Bezpiecznie dotrą do ciężko dostępnych miejsc, posprzątają pod kanapą, odkurzą wszystkie pokoje bez konieczności przełączania się z gniazdka do gniazdka, bo zwyczajnie nie posiadają kabla. Wytrzymałe litowo -jonowe baterie od marki Bosch zapewniają odkurzaczom długi czas pracy – w niektórych modelach sięga on nawet do 75 minut! – a także krótki czas ładowania. Po zaledwie 3 godzinach bateria naładowana jest już w 80%.

Perfekcyjny w 100%

Za skuteczne odkurzanie odpowiada sprawdzona bezworkowa technologia oraz wysoki poziom przepływu powietrza. Natomiast unikalna technologia sensorowa dba o utrzymanie właściwej efektywności odkurzania dzięki zespołom czujników, informując o konieczności czyszczenia wtedy, gdy jest to naprawdę niezbędne.

Zamień tradycyjny, na perfekcyjny

Marka Bosch rusza właśnie z ogólnopolską promocją typu satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy, która potrwa od 6 kwietnia 2018 r. do 31 maja 2018 r. Celem akcji „Zamień tradycyjny, na perfekcyjny” jest przekonanie konsumentów, że odkurzacz pionowy może być równie perfekcyjny, co odkurzacz tradycyjny, a odkurzanie bezprzewodowe ma dużo zalet. Ci, którzy kupią modele objęte promocją, będą mogli testować urządzenie z możliwością zwrotu do 30 dni od daty zakupu.

Więcej szczegółów, regulamin akcji oraz modele objęte promocją znajduje się na stronie producenta.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij