IV Edycja World Corporate Golf Challenge Poland

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
IV Edycja World Corporate Golf Challenge Poland

12 maja w Sobieniach Królewskich zostanie rozegrany po raz czwarty turniej World Corporate Golf Challenge Poland. Na zwycięską drużynę czeka możliwość reprezentowania Polski podczas światowych finałów w Portugalii.

World Corporate Golf Challenge to największy korporacyjny turniej golfowy świata. Od momentu jego powstania, 24 lata temu, w rozgrywkach regionalnych i globalnych udział wzięło ponad 1 000 000 golfistów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Uczestniczące w turniejach drużyny reprezentują jednocześnie firmy oraz kraje, z których pochodzą. Lokalne turnieje WCGC odbywają się na 5 kontynentach, w ponad 40 krajach świata, i co roku przyciągają około 15 000 graczy.

W światowym finale w 2018 roku udział wezmą reprezentanci z ponad 40 państw, w których odbędą się eliminacje. Polska znajduje się w tym gronie od stycznia 2015 roku. Nasz kraj w 2015 roku reprezentowali Sławomir Marszałek i Bogdan Bigus z firmy mastersgolf.pl, a w 2016 i 2017 roku drużyna Sobienie Królewskie Power, w której barwach zagrali Mieczysław Gwiazda i Piotr Szymański.

W tym roku, po raz drugi w historii, turniej będzie gościł na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Czwarta polska edycja WCGC odbędzie się 12 maja, a już 11 maja zapraszamy na rundę treningową.

Nagrodą główną jest bezpłatny udział w mistrzostwach świata WCGC w portugalskim Cascais (pakiet zawiera udział w turnieju, przelot oraz zakwaterowanie). Drużyny otrzymają również nagrody od sponsorów, a także atrakcyjne pakiety startowe.

W ramach WCGC Poland 2018 odbędzie się jednodniowy turniej golfowy duetów firmowych, a także akademia golfa dla dorosłych i dla dzieci – gości zaproszonych przez organizatora oraz sponsorów.

Partnerami tegorocznej edycji turnieju WCGC Poland są: Plej – brand experience agency, Mercedes Benz Auto Idea, Sobienie Królewskie Golf & Country Club, Hotel Sobienie Królewskie, Ballantine’s, Premium Yachting, E4E, Rent Design, Callaway, Odyssey, Bunkier Store, OOH Magazine, MeetingPlanner.pl.

Oficjalna strona turnieju WCGC Poland dostępna tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij