Wygląda na to, że nie lubimy oglądać seriali w samotności. Netflix zadaje pytanie „Gdybyś MIAU wytłumaczyć zwierzakowi, co oglądasz, to HAU?”

Wygląda na to, że nie lubimy oglądać seriali w samotności. Netflix zadaje pytanie „Gdybyś MIAU wytłumaczyć zwierzakowi, co oglądasz, to HAU?”

Netflix w swoim najnowszym badaniu opublikował, że czworonogi stają się coraz częstszymi towarzyszami w kwestii rozrywki. Jak wynika z raportu 78% badanych odpowiedziało, że najchętniej zasiada przed telewizorem i oddaje się oglądaniu seriali w towarzystwie merdających i mruczących przyjaciół.

Wyniki badania Netflix potwierdzają, że większość z nas (78%) najchętniej zasiada przed telewizorem i oddaje się seryjnemu oglądaniu w towarzystwie merdających lub miauczących przyjaciół.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ale pochłanianie seriali z pupilem u boku to nie tylko przyjemne wrr-ażenia. Ponad połowa respondentów z Polski (52%) musiała ustąpić miejsca swoim czworonożnym towarzyszom, 20% zachęcało ich do cierpliwego oglądania programu nieco dłużej za pomocą smakołyków, a niektórzy (11%) posunęli się nawet do wyłączenia programu, jeśli nie przypadł on do gustu ich pupilom.

To o jakich programach szczekają, miauczą i ćwierkają wszyscy wokół? Właściciele psów chętnie sięgają po House of Cards oraz po filmy i seriale akcji, takie jak Narcos, czy Jessika Jones. Kociarze wolą mrrr-aczej Czarne lustro, The Crown czy Stranger Things (umówmy się, że pewnie chodzi im o Mews’a, kota Dustina). A kiedy miłośnicy ptaków rozsiadają się w fotelach, to oglądają komedie takie jak Przyjaciele z uniwerku czy pełną pięknych pejzaży ekranizację Ani z Zielonego Wzgórza, czyli serial Ania, nie Anna. Ale to jeden program gromadzi przed ekranami wszystkich widzów jednakowo (i nie tylko tych czworonożnych) – Orange is the New Black.

Jednak, jak możemy się domyślić, nasze zwierzęta nie zawsze „kumają” o co chodzi w fabule, szczególnie jeśli nie zostały w serial wprowadzone od początku, dlatego marka zadaje pytanie „gdybyś MIAU wytłumaczyć zwierzakowi, co oglądasz, to HAU?”.

Netflix po raz kolejny pokazał, że potrafi zrobić szum, nawet wokół raportu na temat oglądania seriali ze zwierzętami. 

PS

To o jakich programach szczekają, miauczą i ćwierkają wszyscy wokół? Właściciele psów chętnie sięgają po House of Cards oraz po filmy i seriale akcji, takie jak Narcos, czy Jessica Jones. Kociarze wolą mrrr-aczej Czarne lustro, The Crown czy Stranger Things (umówmy się, że pewnie chodzi im o Mewsa, kota Dustina). Więcej na temat badania przeczytacie → tutaj.

PS2

Netflix często nie pozwala zapomnieć o sobie fanom seriali. Kiedy głośno było o premierze kolejnego sezonu Stranger Things, marka stworzyła grę inspirowaną wydarzeniami z serialu.

PS3

Na pewno każdy z Was słyszał o Black Mirror. Produkcja Netflixa mówi o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą rozwój nowych technologii, co mocno wpłynęło na polskich youtuberów i dzięki nim powstała rodzima odpowiedź na popularny na świecie serial. Więcej → tutaj

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij