Czekasz na film lub swój ulubiony program, który oglądasz w internecie na kanale You Tube? Nie chcesz w tym czasie jeść niezdrowych przekąsek? Czas na przepis na udany posiłek

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Czekasz na film lub swój ulubiony program, który oglądasz w internecie na kanale You Tube? Nie chcesz w tym czasie jeść niezdrowych przekąsek? Czas na przepis na udany posiłek

Od 25 lat Bonduelle obecny jest w Polsce z sukcesami w sprzedaży warzyw apertyzowanych promuje zdrowy styl życia, rozwija kulturę jedzenia warzyw dla zdrowia i przyjemności.

Rosnące tempo życia, zwiększająca się liczba jednoosobowych gospodarstw domowych i trend zdrowego odżywiania powoduje duże zmiany w zachowaniach społecznych i wzorcach konsumpcji. Polacy spożywają coraz więcej posiłków w pojedynkę lub przygotowują dla siebie porcje indywidualne, nie chcą być ograniczani przez gusta innych domowników. Chcą jeść różnorodnie, poszukują produktów w opakowaniach dopasowanych do indywidualnych potrzeb: lekkich, małych, poręcznych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bonduelle odpowiadając na te potrzeby wprowadza na rynek linię produktów " Porcja na raz" do sałatki 2x ok 80g, w najpopularniejszych wariantach: kukurydzę, groszek, czerwoną fasolę i cieciorkę.

Na bazie warzyw Bonduelle "Porcja na raz" można szybko przygotować zdrowa przekąskę warzywną idealną na Twój ulubiony program w internecie.

Od 7 maja Bonduelle wspiera swoje produkty w innowacyjny sposób, poprzez reklamy na You Tube, które nawiązują do programu przy którym są wyświetlane. Pokazujemy produkt w kontekście istotnym dla konsumenta. Użyta innowacyjna technologia pozwala dostosować kreację do wielu filmów i programów. Za kampanię internetową odpowiada agencja Iconaris.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij