Warsaw Spire - nowe nośniki reklamowe w ofercie BE Media

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Warsaw Spire  - nowe nośniki reklamowe w ofercie BE Media

Agencja reklamowa BE Media powiększyła ofertę o nośniki reklamowe na terenie kompleksu biurowego Warsaw Spire. Ofertą objęte są budynki, na terenie których w sumie umieszczono niemalże 70 multimedialnych nośników reklamowych.

Dodatkowo w pakiecie znajdują się liczne wydarzenia m.in. Mundial oraz kino letnie 2018 odbywające się na placu Europejskim.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Reklama w Warsaw Spire to innowacyjna sieć nośników zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. Obiekt znajduje się w samym sercu biznesowej Warszawy, co umożliwia precyzyjne dotarcie do segmentu odbiorców premium (osoby aktywne zawodowo z wykształceniem wyższym). Nośniki rozmieszczone są w najczęściej uczęszczanych miejscach tj. holach, recepcjach, windach. Widoczność ekranów podkreśla nowoczesny design, który doskonale integruje się z architekturą miejsca i oddaje prestiż marki. Warsaw Spire jest największym kompleksem biurowym w Polsce, dostarcza na rynku 100 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A, certyfikowanej w BREEAM na poziomie Excellent.

W obrębie biurowców znajdują się liczne restauracje, kawiarnie oraz przestrzeń miejska dla wydarzeń plenerowych, podczas których zostaje uruchomiona dodatkowa możliwość promocji na terenie samego obiektu. Z początkiem czerwca (podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej) na placu Europejskim, stanie strefa kibica, miesiąc później kino letnie.

Zakup czasu reklamowego: agencja reklamowa BE Media.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij