Wynagrodzenia w branży marketingowej - ankieta NowegoMarketingu

Wynagrodzenia w branży marketingowej - ankieta NowegoMarketingu

Jakie są rzeczywiste zarobki w branży marketingowej? W związku z silnymi emocjami i burzliwymi dyskusjami, jakie wzbudził "Raport o wynagrodzeniach SAR 2013”, postanowiliśmy dać Wam możliwość wypowiedzenia się w naszej ankiecie.

grafika: fotolia.pl

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Według badania przeprowadzonego przez firmę IDEA! Management Consulting na zlecenie Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR pensje w agencjach reklamowych zaczynają się od 36 749 zł brutto rocznie (na stanowisku Junior Graphic Designer) i sięgają nawet 251 123 zł (na stanowisku Client Service Director). Z całością badania możecie zapoznać się tutaj.

Publikacja przygotowana przez SAR wzbudziła bardzo wiele emocji i zapoczątkowała wiele dyskusji. W związku tym postanowiliśmy umożliwić wszystkim zainteresowanym wypowiedzenie się w tym temacie w naszej ankiecie. Czy jej wyniki będą diametralnie inne od tych, które przedstawił SAR?

Wypełnienie poniższej ankiety zajmie Wam dosłownie minutę. Jej wynikami podzielimy się jeszcze w tym miesiącu na łamach NowegoMarketingu. Ankieta jest anonimowa!

Bezpośredni link do ankiety

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij