Dieta paleo, keto, witarianizm, wegetarianizm. Jeśli Ty też gubisz się w dżungli trendów żywieniowych to reklama dla Ciebie!

Dieta paleo, keto, witarianizm, wegetarianizm. Jeśli Ty też gubisz się w dżungli trendów żywieniowych to reklama dla Ciebie!

Jeśli Ty też nie nadążasz za najnowszymi wegańskimi, paleo, bezglutenowymi, surowymi, bezlaktozy, rezygnującymi z cukrów, trendami w żywności, które wydają się nie mieć końca, to Danone stworzył eksperyment specjalnie dla Ciebie!

W Kopenhadze powstał specjalny restauracyjny pop-up o nazwie "Konfusion Kitchen", który żartuje z niedorzeczności współczesnych trendów kulinarnych. Niczego nie podejrzewający goście - którzy nie wiedzą, że są częścią eksperymentu – dostają ciągle nowe posiłki, których nie są w stanie spróbować. Strusie jaja gotowane w podczerwieni, żywa złota rybka, kombucha w komplecie zw sfermentowanymi grzyby to tylko kilka trendów. Który jest waszym ulubionym?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS

Miłość i smak mają wiele wspólnego, a „przez żołądek do serca” to nie tylko czcze powiedzenie, bo okazuje się, że smak może być kluczem do serca wybranka, a wspólne upodobania kulinarne mogą nas do siebie naprawdę mocno zbliżyć – dowodzi Knorr w swoim eksperymencie #MiłośćOdPierwszegoZasmakowania.

PS2

Aby uwydatnić negatywne skutki słownej przemocy, IKEA poprosiła dzieci o wyśmiewanie roślin w celu przeprowadzenia eksperymentu. Do akcji zaangażowało dwie, niemal identyczne, rośliny doniczkowe, które zostały umieszczone w szkole i otrzymały taką samą ilość wody, nawozów i światła słonecznego przez 30 dni, a uczniów zachęcano do obrażania jednej z roślin, druga zaś dostawała mnóstwo komplementów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij