Świat Royals teraz dostępny dla użytkowników Androida

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Świat Royals teraz dostępny dla użytkowników Androida

Atrakcyjne kobiety i interesujący mężczyźni, luksusowe gadżety i styl życia, ekskluzywne brandy i najlepsze imprezy VIP. Tak wygląda świat Royals App – gry społecznościowej, która podbija serca młodych ludzi i influencerów.

Od teraz aplikację można zainstalować na urządzeniach pracujących na systemie Android.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Join the elite

Wystarczy kilka kliknięć, by rozpocząć intrygującą i niezwykle angażującą grę, w której stawką jest zdobycie tytułu „Royals”. Wykorzystując dynamiczne interakcje aplikacja dobiera atrakcyjne dla danego użytkownika osoby i prezentuje je w specjalnie opracowanych paczkach znajomych. Użytkownicy przyznają sobie wzajemnie punkty, budując relacje i wspinając się na kolejne poziomy. Cel jest jeden: osiągnięcie elitarnego statusu Royals, czyli dojście do ostatniego, dziesiątego poziomu, do którego obecnie należy zaledwie 2 proc. wszystkich użytkowników aplikacji. To dla nich organizowane są zamknięte, luksusowe wydarzenia i przygotowane są atrakcyjne nagrody i niespodzianki.

- Jesteśmy podekscytowani faktem, że w krótkim czasie udało nam się stworzyć produkt idealnie dopasowany do preferencji naszej grupy docelowej. Po sukcesie wersji udostępnionej na systemie iOS niezwłocznie podjęliśmy decyzję o nowym wdrożeniu i udostępnieniu wciągającego świata gry Royals App także użytkownikom Androida - mówi Tomasz Henel, CEO Royals App.  - Już teraz z niecierpliwością czekamy na wydarzenia, które zaplanowaliśmy dla wyjątkowej społeczności Royals – dodaje.

Społeczność się rozrasta

Dotychczasowi użytkownicy aplikacji na platformie iOS, na której wystartowała Royals App wygenerowali aż 420 tysięcy wzajemnych powiązań. Z aplikacji korzystają celebryci i influencerzy, a wzrastająca dynamicznie liczba użytkowników Royals App pokazuje, że połączenie funkcji znanych z Instagrama i Tindera w angażującą grę jest odpowiedzią na oczekiwania grupy docelowej. Wraz z premierą wersji na Androida producent wprowadził nowe, zwiększające atrakcyjność aplikacji, funkcje. Użytkownicy Royals App mogą m.in. obdarowywać się prezentami i korzystać z intuicyjnych podpowiedzi, jak rozpocząć rozmowę z interesującą ich osobą.

Nie tylko online

Celem twórców Royals App jest stworzenie społeczności o podobnych zainteresowaniach i preferencjach, która wykroczy poza ramy wirtualnego świata. Posiadacze statusu Royals będą spotykać się na elitarnych imprezach w największych miastach w kraju i zagranicą.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij