Nowa nominacja dla BE7 - German Design Award 2019!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa nominacja dla BE7 - German Design Award 2019!

Agencja strategiczno-kreatywna BE7 została nominowana do udziału w prestiżowym Europejskim konkursie German Design Award. Doceniony został projekt w zakresie brandingu zrealizowany dla marki MOYHA, która już od ponad dwóch lat coraz śmielej podbija Europejski rynek home decor.

German Design Award to prestiżowy konkurs, który od lat wyróżnia najbardziej kreatywne projekty z całej Europy. Agencja BE7 wystartuje z brandingiem MOYHA w kategorii Excellent Communications Design.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W projekcie została podkreślona główna idea przyświecającą marce MOYHA- zachowanie balansu i równowagi. Efektem jest minimalistyczna, ale jednocześnie wyrazista tożsamość wizualna. Moyha to prostota w zgodzie z naturą, która pozwala na celebrowanie chwili...

- Ogromnie cieszy nas fakt, że ten projekt został dostrzeżony. Zaproszenie do konkursu jest potwierdzeniem tego, że dobrze zaprojektowana strategia pozwala na stworzenie wiarygodnej i pożądanej tożsamości i komunikacji marki. MOYHA prezentuje ogromny potencjał w kategorii home decor zarówno pod względem produktów, jak i bardzo czystego, spójnego z wartościami marki wizerunku, który odpowiada na potrzeby rynku - mówi Marcin Jasiński, Managing Director BE7.

Więcej o agencji i jej współpracy z MOYHA przeczytacie na be7.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij