GoldenSubmarine z marką Starbucks

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GoldenSubmarine z marką Starbucks

Agencja GoldenSubmarine realizuje kampanię „Pasja do kawy” dla marki Starbucks na rynkach europejskich zarządzanych przez AmRest.

Działania obejmą siedem krajów – poza Polską, również Niemcy, Rumunię, Czechy, Węgry, Bułgarię oraz Słowację.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Celem kampanii jest zwiększenie świadomości na temat gatunków kawy, sposobów parzenia, roli kulturowej i historii tego napoju, a także reguł zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności (C.A.F.E. Practices), którymi Starbucks obejmuje cały łańcuch dostaw - od plantacji z których pozyskuje ziarno, przez transport, magazynowanie, po palarnie i lokale.

Agencja GoldenSubmarine odpowiada za identyfikację wizualną i materiały graficzne, jak również strategię i główne założenia edukacyjne i komunikacyjne kampanii. W jej ramach planowana jest również produkcja spotów wideo z udziałem ambasadorów oraz działania z influencerami. AmRest realizuje również cykl eventów w swoich kawiarniach Starbucks zarówno w Polsce jak i na wspomnianych zagranicznych rynkach. Całość działań „Pasja do kawy” trwa od kwietnia do końca 2018 roku.

„Wierzę, że inne podejście do projektu pozwoli nam zbudować większą świadomość marki Starbucks jako eksperta i pasjonata kawowego i otworzy przed nami możliwość rozbudowywania projektu o dalsze działania i narzędzia w przyszłości” – mówi Karolina Kobiela, Senior Digital & CSR Communication Manager Starbucks Europe, odpowiadająca za markę w strukturach AmRest.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij