Value Media wygrywa przetarg na obsługę Allianz

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Value Media wygrywa przetarg na obsługę Allianz

Value Media, dom mediowy należący do Group One, wygrał przetarg na obsługę mediową marki Allianz. Przedmiotem postępowania było przygotowanie propozycji działań w internecie, w tym także opracowanie strategii i zakup mediów. Umowa zostanie podpisana na czas nieokreślony.

Firma Allianz Polska, obecna jest na polskim rynku od 1997 roku. W tym czasie stała się jednym z liderów rynku finansowo-ubezpieczeniowego, świadcząc usługi blisko 1,5 milionom klientów – osobom prywatnym oraz klientom korporacyjnym. W swojej ofercie ma szeroki wybór ubezpieczeń życiowych i majątkowych zarówno grupowych, jak i indywidualnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przetarg, w którym zwyciężył dom mediowy Value Media, należący do Group One – największej niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce – dotyczył przygotowania strategii i zaplanowania zakupu mediów na potrzeby kampanii internetowych, których celem jest sprzedaż ubezpieczeń Allianz przez Internet i telefon. Działania będą prowadzone w internecie, z wykorzystaniem narzędzi marketingu efektywnościowego.

W wyniku przetargu wybraliśmy do współpracy partnera, którego oferta była najbardziej dopasowana do naszych potrzeb i spełniała nasze oczekiwania. Ważnym kryterium było także dla nas międzynarodowe doświadczenie domu mediowego, ponieważ zaplanowana współpraca obejmuje działania nie tylko na polskim rynku, ale także w innych krajach naszego regionu. Doceniliśmy także mocne kompetencje analityczne zespołu dedykowanego do obsługi Allianz” – mówi Marcin Warszewski, Dyrektor Zarządzający regionalnego zespołu ds. sprzedaży bezpośredniej Allianz.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij