Czereśniowy hit wprost z dzikiego sadu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Czereśniowy hit wprost z dzikiego sadu

Dziki Sad ponownie otwiera swoje tajemnicze wrota i przedstawia nową historię osobliwej rodzinki sadowników oraz ich nieodłącznych pomocników – jeży. Bohaterem tegorocznego spotu jest najnowszy smak Dzikiego Sadu – Czereśnia.

W Dzikim Sadzie właśnie zebrano pierwsze czereśnie, a pracowite jeże uwijają się już z produkcją nowego wariantu. Tym razem oryginalni sadownicy świętują udane zbiory występem rodzinnej kapeli, a ich kawałek „Czereśnie, czereśnie” zapowiada się na hit tego lata. O talencie muzycznym rodzinki i o tym, czy jeże czują bluesa i przekonacie się oglądając nową reklamę Dzikiego Sadu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ta nieoczywista i barwna opowieść jest kontynuacją komunikacji marki z poprzednich lat. Sympatyczne jeże i niecodzienna rodzinka z Dzikiego Sadu będą także bohaterami szerokiej komunikacji w digitalu i social mediach. Kampania obejmuje również akcje samplingowe i działania w punktach sprzedaży.

Nowy spot wspiera wprowadzenie trzeciego, obok Jabłka i Śliwki – wariantu marki, który od kwietnia jest w sprzedaży w całej Polsce. 

Za kreację spotu odpowiada agencja 2012. Produkcją zajął się Opus Film, reżyserią - Bartek Ignaciuk, a muzykę skomponował Jan Komar. Działania digital i social media dla marki Dziki Sad prowadzi agencja GoldenSumbarine, działania PR – agencja ROOTS, a media zaplanował i zakupił dom mediowy Starcom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij