Kochasz pizzę? Boston Pizza znalazła sposób, by komfortowo jeść ją w łóżku

Kochasz pizzę? Boston Pizza znalazła sposób, by komfortowo jeść ją w łóżku

Wielkimi krokami zbliża się dzień ojca, zastanawialiście się już, co sprawiłoby, że każdy tatuś byłby nieprzeciętnie szczęśliwy tego dnia? Boston Pizza w Kanadzie uważa, że zna odpowiedź — pudełko na pizzę, które zamienia się w stolik do jedzenia w łóżku.

Boston Pizza przygotowała limitowaną edycję pudełek na pizze, które przekształcają się w samonośny stół i pozwalają zjeść pizzę w łóżku. Projektanci opakowania przez miesiąc pracowali nad prototypem opakowania, by zapewnić łatwość i bezpieczeństwo użytkowania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

PS Użyteczny design

Użyteczny design to wyzwanie dla projektantów. Najciekawsze przykłady zaprezentowane podczas Łódź Design Festival 2018 znajdziecie w artykule Design w słusznej sprawie: ubrania, które rosną, opakowania, które żyją i kreatywne skrzynki na niedopałki.

PS2 Użyteczna reklama

Czy kiedykolwiek w centrum miasta szukałeś miejsca, by postawić bagaż, schronić się przed nagłą ulewą lub usiąść, aby zawiązać buty? IBM i francuski oddział Ogily & Mather w ramach kampanii “People for smart cities” przygotowali przydatne dla mieszkańców miast reklamy zewnętrzne. Użyteczność to przyszłość branży marketingowej - przykładem może być sklep internetowy Tesco na stacji metra w Korei czy kampania Speaking Exchange.

PS3 Domino's Pizza „Paving for pizza"

Marki dostarczające pizzę prześcigają się w kreatywnych rozwiązaniach. Sieć Domino's Pizza sponsoruje remonty dróg w wybranych miasteczkach w USA tylko po to, aby pizza trafiała w całości do domów klientów. Więcej o akcji przeczytacie w artykule Pizzeria Domino’s remontuje drogi, by pizza w idealnym stanie dotarła do klientów

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij