Rusza nowa agencja marketingu społecznościowego – SocioComm.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza nowa agencja marketingu społecznościowego – SocioComm.

Agencja SocioComm. odpowiada za opracowanie strategii obecności marek w social media, ich bieżącą komunikację za pośrednictwem tego kanału oraz prowadzenie kampanii reklamowych.

SocioComm. jest marką wydzieloną z agencji interaktywnej asper, która działa na rynku od 2008 roku. Asper, świadcząc usługi w zakresie wykorzystywania nowych mediów oraz technologii w biznesie, specjalizuje się w realizacji projektów dla firm z różnych sektorów, ze szczególnym uwzględnieniem branż: gastronomicznej, budowlanej, ubezpieczeniowej oraz finansowej. Wieloletnie doświadczenia zespołu agencji asper, zapewni SocioComm. wiedzę oraz potencjał do realizacji projektów internetowych, jak również pomoże w dynamicznym rozwoju nowej firmy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Polskie firmy i organizacje coraz śmielej wkraczają w obszar marketingu społecznościowego. Potwierdzają to nie tylko entuzjastyczne nastroje w branży, ale także twarde analizy i badania –  wyjaśnia Paweł Jackowski , współwłaściciel Agencji SocioComm. – W serwisie Facebook.com jest już ponad 70 000 fan page polskich firm. Polacy w 2011 roku kliknęli przycisk „Lubię to” ponad 50 000 000 mln razy. Postanowiliśmy otworzyć się na potrzeby rosnącej liczby świadomych polskich firm i wydzielić markę, która będzie specjalizowała się w realizacji kampanii w szeroko rozumianych mediach społecznościowych. 

Właściciele agencji zapowiadają, że ich celem na najbliższy okres jest dynamiczny rozwój marki, a następnie wprowadzenie jej na rynek NewConnect.

Zapraszamy na stronę internetową agencji www.sociocomm.pl 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij