Posprzątaj Tatry z Janem Niezbędnym

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Posprzątaj Tatry z Janem Niezbędnym

Zbliża się finał 7. edycji projektu Czyste Tatry – przedsięwzięcia jednoczącego wszystkich, którym leży na sercu dobro polskiej przyrody.

Wszystko zaczęło się w 2012 roku, kiedy to na Górną Równię Krupową zjechali pierwsi miłośnicy gór, żeby posprzątać po turystach. Od tamtej pory, w ciągu sześciu lat, niemal 12,5 tysiąca wolontariuszy zebrało ponad 4500 kilogramów śmieci do ekologicznych worków Jana Niezbędnego, który jest partnerem strategicznym projektu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Uczestniczymy w Czystych Tatrach od samego początku, bo zależy nam na zachowaniu dzikiej polskiej przyrody w jej niezmienionym kształcie. Ale przede wszystkim chcielibyśmy, aby coraz więcej Polaków zastanowiło się dwa razy, zanim zostawi puszkę czy butelkę w lesie. Aby zrozumieli, że środowisko to nasze dobro narodowe, z którego wspólnie korzystamy i o które powinniśmy wspólnie dbać – mówi Bartłomiej Szakiewicz, Marketing Manager Household, Sarantis Polska.

Na wolontariuszy Czystych Tatr będzie jak zawsze czekał przygotowany przez Jana Niezbędnego obszerny, w pełni wyposażony namiot, pełniący rolę kuchni, jadalni, świetlicy, w którym będzie można się posilić, odpocząć i spotkać z innymi ekopasjonatami. Do dyspozycji uczestników projektu będą: ekspres do kawy, kuchenki elektryczne, garnki i patelnie, czajniki do wody, naczynia jednorazowe, ławy i stoły, suszarki na ubrania, a nawet deski do prasowania z żelazkami. Ale to nie wszystko.

- Każdy wolontariusz przed wyjściem na szlak otrzyma od nas specjalny workoplecak w widocznym, żółtym kolorze, w którym znajdzie niezbędne do sprzątania rękawice ochronne oraz worki na śmieci Eko Natura z dodatkiem d2w, dzięki któremu ich proces degradacji rozpoczyna się już po 18-24 miesiącach. Przygotowaliśmy ponad 4000 takich pakietów. Dodatkowo znajdą się w nich także produkty marek, wchodzących w skład naszej Grupy, czyli dezodorant STR8 i C-THRU oraz emulsja do opalania Kolastyna – zapowiada Mieszko Miazga, Junior Brand Manager, Sarantis Polska.

Czyste Tatry to jednak nie tylko praca na rzecz środowiska – to również czas na relaks i zabawę! Jan Niezbędny jak co roku przygotuje Strefę Wypoczynku, w której będą namioty, materace i leżaki dla strudzonych, a w piątek i sobotę zaprasza na ognisko. Równolegle odbywać się będą dwa cykle warsztatów. Zajęcia kulinarne poprowadzi popularny szef kuchni i bloger Mariusz Kuś, czyli Big Fat Daddy. Natomiast warsztaty edukacji ekologicznej poświęcone segregowaniu śmieci, dedykowane będą najmłodszym. Dla maluchów zaplanowane są również zabawy sportowe i plastyczne, tańce animacyjne, malowanie twarzy, zabawy na minidmuchańcach i balonowe zoo.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij