Big Star otwiera własne sklepy na Białorusi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Big Star otwiera własne sklepy na Białorusi

Big Star – polska marka jeansowa od lat stawia na rozwój poza granicami kraju. Czas na ekspansję na Białorusi. W Mińsku został otwarty pierwszy, własny sklep sygnowany czerwoną gwiazdą. Plan rozwojowy we wstępnej fazie obejmuje inaugurację 6-8 punktów sprzedaży na mapie tego kraju.

6 lipca otworzył się pierwszy, nowoczesny salon Big Star o powierzchni prawie 150 m2. Sklep mieści się w galerii handlowej Green City w Mińsku. Podczas inauguracyjnego weekendu klienci otrzymali 20% rabat na wszystkie produkty dostępne w ofercie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Marka BIG STAR jest znana i doceniana przez Białorusinów od lat. Jednak do tej pory, w poszukiwaniu pełnej oferty musieli podróżować do Polski. To się zmieni, a salonów z logo polskiego brandu denimowego zacznie przybywać na mapie tego kraju” – mówi Aleksander Kubisiak, zastępca dyrektora ds. sieci zagranicznej.

Jeszcze w lipcu Big Star otworzy kolejny salon. Tym razem w Brześciu, w centrum handlowym Warszawskij. Plan rozwojowy sieci zagranicznej zakłada w I fazie inaugurację 6-8 punktów sprzedaży.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij