Iwona Duda prezesem Fundacji Sarigato

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Iwona Duda prezesem Fundacji Sarigato

W lipcu br. została powołana nowa prezes Fundacji Sarigato. Wraz z objęciem tej funkcji Iwona Duda będzie zarządzać również charytatywnym sklepem zoologicznym, należącym do Fundacji.

Iwona Duda do tej pory pracowała jako PR Manager Grupy Sarigato, a na stanowisku prezesa zastąpiła Agnieszkę Sadowską. Duda od lat prowadzi projekty CSR, łącząc środowisko NGO z biznesem. Pisze bloga i preleguje, upowszechniając wartości w zarządzaniu i etykę w biznesie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Najbardziej cieszę się z tego, że moje CSR-owe zapędy w końcu znajdą ukojenie – mówi Duda. – Wszystkie projekty, które prowadziłam do tej pory, odbywały się trochę przy okazji innych zajęć – prywatnych, czy zawodowych. CSR w Grupie Sarigato jest zakorzeniony bardzo mocno i jako PR-owiec często nadzorowałam takie działania. Teraz jednak będę to robić full time, wykorzystując wszystkie zdobyte doświadczenia i kontakty. A są to mega innowacyjne i skuteczne inicjatywy – akcja Karmimy Psiaki, która ma masę nieszablonowych narzędzi do pomagania, Szkoła 3.0, która uczy potrzebujące dzieci programowania czy raczkujący jeszcze portal Engoplus, promujący wolontariat w Polsce. – dodaje Duda.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij