Luiza Jaworska-Nogal i Krzysztof Goryński w One Eleven

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Luiza Jaworska-Nogal i Krzysztof Goryński w One Eleven

Do zespołu marketingowej pracowni koncepcyjnej One Eleven (O11E) dołączyli Luiza Jaworska-Nogal i Krzysztof Goryński. Luiza wesprze dział strategii, a Krzysztof obejmie stanowisko dyrektora diagnostyki pracowni.

Do obowiązków Krzysztofa Goryńskiego, poza zarządzaniem działem, będzie należał wszelki kontakt z podwykonawcami badawczymi i analitycznymi, jak również rozwój nowych metod poszukiwania i syntetyzowania wiedzy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Krzysztof Goryński od kilkunastu lat jest związany z badaniami marketingowymi. Pracował w firmach badawczych TNS/GFK/Gemius, gdzie realizował liczne projekty segmentacyjne, produktowe, i wizerunkowe. Od 2011 roku był odpowiedzialny za badania konsumenckie w firmach: CYFRA+ oraz w nc+. Później w TVN zajmował się diagnostyką konsumencką, insightami strategicznymi w obszarze online oraz badaniami marki.

Luiza Jaworska ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w budowaniu marek i strategii komunikacji. Poprzednio senior strateg w agencji VML, wcześniej przez ponad cztery lata pracowała w agencji The Digitals, gdzie zajmowała stanowisko szefa strategii. Pracowała też w agencjach Ogilvy Interactive i FF Creation. Tworzyła interdyscyplinarne projekty komunikacji dla takich marek jak: Lays, Nutricia, Play, Heyah, Plus, AXA Life czy Pekao SA. Specjalizuje się w budowaniu i komunikacji marki we wszystkich kanałach digitalowych (w tym w social mediach). Była zapraszana jako juror w konkursach branżowych (KTR).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij