The heat is coming: mrożący spot Tomaszowa Mazowieckiego

The heat is coming: mrożący spot Tomaszowa Mazowieckiego

Męczą Was trwające upały? Szukacie miejsc na ochłodę i odpoczynek? Tomaszów Mazowiecki przygotował mrożący krew w żyłach spot, w którym pokazuje, że jest miastem, gdzie nie trzeba bać się upałów.

W spocie utrzymanym w mrocznej stylistyce przedstawiono główne atrakcje Tomaszowa Mazowieckiego, które stanowią wyjątkową ochłodę w trakcie upalnych dni, czyli podziemny szlak turystyczny „Groty Nagórzyckie”, na trasie którego przez cały rok panuje 13°C, oraz Arenę Lodową będącą wielofunkcyjnym obiektem, w którym można spróbować swoich sił w zimowych dyscyplinach sportowych jak hokej, łyżwiarstwo czy short track.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za produkcję spotu odpowiada BRANDmedia.

PS

Reklamą jakiej firmy może być ogromny billboard w formie nadgryzionego w połowie loda na patyku? Sprawdźcie sami: billboard 3D, dzięki któremu poczujesz chłód.

PS2

W jednej ze swoich kampanii region podlaski zachwycił internautów przepięknymi zdjęciami przyrody, które zachęcały do zwolnienia tempa życia, chwili odpoczynku i wyciszenia. Więcej o kampanii “Podlaskie. Zasil się naturą” przeczytacie w materiale Zasil się naturą. Podlaskie stosowane w dowolnych dawkach zawsze służy Twojemu życiu i zdrowiu.

PS3

Na początku roku agencja Space150 z Minneapolis stworzyła niezwykły automat z... perfekcyjnymi kulkami śnieżnymi. Z pewnością przydałby się on także w okresie letnich upałów, które ostatnio nam towarzyszą. Szczegóły akcji: Chcesz poczuć klimat Minneapolis choć przez chwilę? Agencja Space150 stworzyła automat do perfekcyjnych kulek śnieżnych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij