Panasonic partnerem technologicznym programu Polimaty

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Panasonic partnerem technologicznym programu Polimaty

Firma Panasonic rozpoczęła współpracę z Radosławem Kotarskim, autorem i pomysłodawcą programu Polimaty, który emitowany jest w serwisie Youtube.com oraz Polimaty.tv.

Celem projektu jest edukacja młodzieży w zabawny i przede wszystkim przystępny sposób za pośrednictwem krótkich form filmowych. Dzięki partnerstwu Kotarskiego z firmą Panasonic odcinki tego popularnonaukowego show realizowane są z wykorzystaniem cenionego przez operatorów i fotografów aparatu LUMIX GH3 oraz obiektywów japońskiego producenta.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Radosław Kotarski, twórca programu Polimaty, to młody i utalentowany student prawa, którego pasją są nauki historyczne, sztuka i medycyna. Początkowo swoją wiedzą dzielił się, prowadząc na żywo wykłady tematyczne. Wraz ze wzrostem jego popularności zmieniała się forma przekazu wiadomości. Dziś Polimaty.tv to kanał, w którym regularnie zamieszczane są materiały wideo nagrywane i montowane przez samego Kotarskiego. Autor analizuje pochodzenie polskich wulgaryzmów, omawia pięć najważniejszych zasad mafii czy też bada wpływ bakterii na organizm ludzki. Swoje produkcje Kotarski zamieszcza na stronie polimaty.tv i w serwisie YouTube.

- To dla nas wielka radość wspierać młodych twórców, którym możemy zapewnić profesjonalne wsparcie techniczne umożliwiające im rozwój talentu i realizację kreatywnych pomysłów – powiedział Ireneusz Smaga, Prezes firmy Panasonic w Polsce i krajach bałtyckich - Angażując się w projekt Radka Kotarskiego i udostępniając mu nasze zaawansowane technologicznie sprzęty, pragniemy przyczynić się do rozwoju serwisu Polimaty.tv stanowiącego idealne połączenie świata nauki z rozrywką na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że aparat LUMIX GH3 sprawdzi się doskonale i pozwoli zrealizować wiele fascynujących programów.

Firma Panasonic została partnerem serwisu Polimaty.tv, udostępniając jego twórcy – Radkowi Kotarskiemu aparat Panasonic LUMIX GH3.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij