Gang Słodziaków – Biedronka prezentuje następców Świeżaków w kolejnej akcji lojalnościowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Gang Słodziaków  –  Biedronka prezentuje następców Świeżaków w kolejnej akcji lojalnościowej

Nowa akcja Biedronki rusza już 27 sierpnia br. W jej ramach klienci, robiąc zakupy, będą mogli za darmo zdobyć sześciu pluszowych, kulistych bohaterów z „Gangu Słodziaków” oraz niezwykłą książkę opisującą ich barwne przygody.

To już kolejna akcja lojalnościowa realizowana przez Biedronkę po kultowych Świeżakach. Słodziaki są zwierzętami mieszkającymi w polskich lasach. Z łatwością więc rozpozna je każde dziecko i wybierze ulubionych bohaterów. Ich przygody są opisane w specjalnej książce „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Gang Słodziaków”, podobnie jak inne akcje lojalnościowe Biedronki, ma walor edukacyjny. Tym razem sieć zachęca dorosłych, by codziennie czytali dzieciom. Służyć temu ma wyjątkowa książka „Co się stanie na leśnej polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”, opowiadająca o przygodach Słodziaków. Została napisana przez autorkę książek dla dzieci i młodzieży, Renatę Piątkowską, jurorkę w konkursie literackim Biedronki „Piórko”.

W bezpłatnej aplikacji mobilnej dostępne będą gry dla dzieci z elementami edukacyjnymi. Za pomocą aplikacji każdy będzie też mógł zrobić sobie selfie z członkami Gangu. Dodatkowo akcji towarzyszyć będą specjalnie przygotowane „słodziakowe piosenki”, w rytm których zabawa z paczką przyjaciół z leśnej polany stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Akcja „Gang Słodziaków” rusza 27 sierpnia br. 

Za kreację i produkcję pluszowych zwierzaków odpowiada TM Toys Sp. z o.o.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij