BZ WBK wykorzystuje robota do rekrutacji pracowników

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
BZ WBK wykorzystuje robota do rekrutacji pracowników

Do grona firm wykorzystujących robota do rekrutacji pracowników dołącza Bank Zachodni WBK. Na stronie BZ WBK od niedawna można spotkać Emplobota. To właśnie on szuka pracowników dla banku.

Każda osoba zainteresowana pracą w BZWBK, odwiedzająca stronę internetową www.bzwbk.pl/kariera może w szybki i prosty sposób zostawić informacje na temat swojego doświadczenia zawodowego, umiejętności i oczekiwań finansowych rozmawiając z botem przez Messengera.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podane podczas czatu odpowiedzi zostają zapamiętane i dopasowane do obecnych i przyszłych rekrutacji oferowanych przez bank.

– Jesteśmy organizacją stawiającą na innowacyjne rozwiązania, w tym multikanałowy kontakt ze wszystkimi grupami interesariuszy. Chętnie współpracujemy ze środowiskiem polskich startupów, testując i wdrażając ich narzędzia również dla celów HR-owych. Nasi kandydaci to ważna grupa docelowa, dla której chcemy tworzyć wyjątkowe doświadczenia w całym procesie rekrutacji. Kandydaci oczekują spersonalizowanego kontaktu w czasie rzeczywistym, w dogodnym dla nich momencie. Dlatego zainwestowaliśmy w nowy kanał komunikacji. Robot wesprze nas w prezentowaniu kandydatom ofert pracy dopasowanych do oczekiwań i kompetencji – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. – mówi Katarzyna Sowińska, head of recruitment & employer branding w Banku Zachodnim WBK.

Emplobot działa zgodnie z RODO zdejmując z pracodawcy wiele obowiązków informacyjnych związanych z przetwarzaniem danych osobowych kandydatów. Wszystkie aplikacje są anonimowe do momentu, w którym sam kandydat zaakceptuje zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne.

Zalet Emplobota jest jednak więcej. To przede wszystkim system, który ciągle się uczy. Dzięki analizie tysięcy profili kandydatów i ofert pracy dziennie jest w stanie selekcjonować kandydatów lepiej niż człowiek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij