Quad/Graphics Europe przejmuje agencję Peppermint

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Quad/Graphics Europe przejmuje agencję Peppermint

Quad/Graphics Europe ogłosiło przejęcie Peppermint Warszawa, strategiczno-kreatywnej agencji full-service specjalizującej się w tworzeniu i realizacji kampanii ATL, BTL i digital. Przejęcie to umacnia pozycję i rozszerza ofertę obu firm.

Quad i Peppermint będą oferować pełen zakres rozwiązań: od strategii marketingowych i działań kreatywnych, poprzez implementację działań, po obsługę mediów. Peppermint posiada kompetencje w zakresie wprowadzania na rynek nowych marek, tworzenia strategii komunikacji B2B i B2C, projektowania kampanii reklamowych i tworzenia konceptów kreatywnych, którymi Quad/Graphics będzie mógł uzupełniać dotychczasową ofertę. Przejęcie to wspiera realizację korporacyjnej strategii „Quad 3.0”, która opiera się na rozszerzaniu portfolio firmy w obszarach strategii marketingowych, kreacji, mediów drukowanych i cyfrowych oraz zarządzania procesami marketingowymi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Ogromnie się cieszę, że Peppermint dołącza do grupy Quada – stwierdził Jakub Dyląg, prezes Quad/Graphics Europe. – Wiedza i doświadczenie agencji Peppermint oraz globalne możliwości i stabilność finansowa Quad/Graphics pozwolą na oferowanie naszym klientom zintegrowanych usług marketingowych, a także umożliwią im integrację wszystkich kanałów komunikacji – dodaje Dyląg.

– Łącząc nasze kompetencje mamy do zaoferowania klientom zintegrowaną ofertę, która będzie efektywniej wykorzystywała ich budżety – komentuje Bartek Cymer, współzałożyciel, a od 6 sierpnia Dyrektor Zarządzający Peppermint – Połączenie wieloletniego doświadczenia Peppermint na rynku reklamowym ze skalą działalności i zapleczem Quad/Graphics Europe pozwoli nam się dynamicznie rozwijać i wspólnie realizować korporacyjną strategię Quad 3.0 – dodaje Cymer.

Przy wykorzystaniu pozycji finansowej i zasobów Quad/Graphics, Peppermint będzie prowadził działalność pod dotychczasową marką i skoncentruje się na dalszym rozwijaniu usług jako agencja full-service pod kierownictwem Bartka Cymera, współzałożyciela firmy.

Przejęcie zakończyło się w piątek, 3 sierpnia 2018 r. Warunki przejęcia nie zostały ujawnione.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij