Czubówna, Kłodawska, Pisula i Wójcik promują książkę „Zrób ten zielnik"

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Czubówna, Kłodawska, Pisula i Wójcik promują książkę „Zrób ten zielnik

Krystyna Czubówna, Maja Kłodawska, Aleksandra Pisula, Łukasz Wójcik wzięły udział w akcji promującej najnowszą książkę Łuksza Stopa „Zrób ten zielnik”.

Rozkroić kapustę, rozgnieść pomidora, wycisnąć cytrynę? Brzmi jak przepis na niedzielny obiad, ale kiedy dodamy do tego odciśnięte płatki kwiatów, suszone zioła i gałązki drzew, okaże się, że piszemy swoją własną, zieloną opowieść. A wszystko w książce „Zrób ten zielnik” Łukasza Skopa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Swoją rękę do roślin testowało pięć osób ze świata filmu, telewizji i internetu. Z kartami zielnikowymi zmagali się Krystyna Czubówna (dziennikarka, prezenterka, lektorka filmów przyrodniczych), Maja Kłodawska (jedna z najpopularniejszych vlogerek książkowych), Aleksandra Pisula (aktorka, wystąpiła w filmach „Atak paniki” i „Wojenne dziewczyny”) i Łukasz Wójcik (aktor znany z serialu „Na Wspólnej” czy filmu „Moje córki Krowy”), a także sam autor, Łukasz Skop, twórca popularnego bloga Bez-Ogródek, ogrodnik amator i amator ogrodów, dyplomowany biotechnolog roślin. Wszyscy wystąpili w filmie promocyjnym, za którego realizację odpowiedzialny był reżyser Bartosz Staszewski.

Zrób ten zielnik nie jest ani zwykłą książka, ani też zwykłym zielnikiem. Każda strona to nowe ogrodnicze zadanie, które jednocześnie pobudza kreatywność i poszerza wiedzę o roślinach. To książka dla wszystkich, którzy chcą je poznać „od podszewki” i nie boją się ubrudzić sobie rąk ziemią. Dosłownie!

Książkę wydało działające od ponad 60 lat Wydawnictwo Poznańskie.

PS

W ramach niestandardowej promocji bestsellera „Naturalista" w polskich lasach zostanie ukrytych 16 książek. Znalazcy otrzymają roczny zapas wszystkich kryminałów i thrillerów, jakie ukażą się w 2019 roku nakładem wydawnictwa W.A.B.

PS2

Anja Rubik z okazji premiery książki #SEXEDPL otwiera szkołę promującą edukację seksualną. W programie zajęć zaplanowano kilkanaście spotkań dla młodzieży – m.in. warsztaty na temat samoakceptacji, metod antykoncepcji, zapobiegania infekcji HIV, świadomej zgody i wiele innych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij