Pałac Elizejski otwiera sklep internetowy, by zebrać środki na renowację

Pałac Elizejski otwiera sklep internetowy, by zebrać środki na renowację

Torba z napisem „Première Dame” za 19 euro, kubek z portretem Emmanuela Macrona za 24,90 euro, zegarek z niebiesko-biało-czerwoną bransoletą za 169 euro – od 14 września pamiątki związane z Pałacem Elizejskim i Republiką Francuską można kupować online. Środki zostaną przeznaczone na odnowę Pałacu.

żródło: boutique.elysee.fr

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

14 września, podczas obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa został uruchomiony oficjalny sklep internetowy Pałacu Elizejskiego, w którym można kupować gadżety i pamiątki związane z Republiką Francuską, Prezydentem Francji i jego główną rezydencją. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na utrzymanie i renowację 300-letniego Pałacu.

Trójkolorowe długopisy, torby na zakupy z napisem „Première Dame” i „Président”, monety i szklanki – oficjalna oferta Pałacu Elizejskiego została stworzona we współpracy z francuskimi firmami. Wszystkie produkty powstały we Francji, co zostało wyraźnie zaznaczone w ich opisach. W sklepie można kupić m.in. zaprojektowane przez Atelier Paulin złote bransoletki ze słowami „wolność”, „równość” i „braterstwo” oraz wyprodukowany przez markę Lip zegarek z trójkolorową bransoletą, który – jak podkreśla Le Figaro – prezydent Emmanuel Macron z dumą pokazywał przez 2 tygodnie przed uruchomieniem sklepu internetowego.

Z okazji Europejskich Dni Dziedzictwa i uruchomienia e-sklepu specjalne niebieskie, białe i czerwone makaroniki przygotował słynny cukiernik, Pierre Hermé. Dostępne są one w ofercie tymczasowo. Według Le Figaro organizacja Élysée planuje nawiązywanie podobnych partnerstw i tworzenie limitowanych kolekcji przy okazji najważniejszych wydarzeń krajowych i świąt, takich jak Boże Narodzenie.

By powiększyć ilustrację, najedź na wybraną i otwórz w nowej karcie.

PS

Od połowy czerwca można robić zakupy w sklepie internetowym Agencji Mienia Wojskowego. Wartość złożonych do połowy sierpnia zamówień w e-sklepie AMW wyniosła już prawie 207 tys. zł. Środki pochodzące ze sprzedaży internetowej przekazywane są na modernizację techniczną polskiej armii. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij