Stock uruchamia Stock Prestige Bartender VR League – turniej w VR dla barmanów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Stock uruchamia Stock Prestige Bartender VR League – turniej w VR dla barmanów

Stock Prestige wprowadza Stock Prestige Bartender VR League – rozgrywany na licencji firmy VR Factory turniej dla barmanów amatorów oraz profesjonalistów, którzy rywalizować będą o atrakcyjne nagrody, a przy okazji będą mieli okazję sprawdzić wiedzę na temat receptur i podszkolić swoje umiejętności.

Gdańsk, Kraków i Warszawa to miasta, w których w październiku zostaną rozegrane turnieje pierwszej edycji „Stock Prestige Bartender VR League”. Projekt został podzielony na dwa etapy. Obecnie uczestnicy mogą zgłaszać się do eliminacji, które odbywają się na stronie www.stockprestigebartendervrleague.pl za pośrednictwem dedykowanej aplikacji. W kolejnym etapie, tj. turniejach głównych weźmie udział 32 barmanów w każdym z miast. Dla blisko stu osób, które nie zakwalifikują się do turniejów głównych, przewidziano turnieje towarzyskie, również przy wykorzystaniu technologii VR. Po ostatnim etapie rozgrywanym w Warszawie zostanie rozegrany finał finałów, w którym zmierzą się ze sobą zwycięzcy z Gdańska, Krakowa i Warszawy. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody takie jak: Laptopy VR Ready, czy zestawy wirtualnej rzeczywistości.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Stock Prestige Bartender VR League” to pierwszy w światowej historii barmaństwa cykl turniejów dla amatorów i profesjonalnych barmanów rozgrywany w formule esportowej przy wykorzystaniu technologii wirtualnej rzeczywistości realizowany w oparciu o licencjonowaną przez firmę VR Factory dedykowaną aplikację „Bartender VR League”. Połączenie VR i stworzonej przez firmę VR Factory aplikacji pozwoli uczestnikom przenieść się do w pełni wyposażonego, wirtualnego baru, gdzie będą rywalizowali między sobą, przygotowując drinki. Kluczem do sukcesu i wygranej będzie przede wszystkim sprawność oraz szybkość w realizacji konkursowych receptur.

Aplikacja turniejowa została zainspirowana pierwszym na świecie wirtualnym symulatorem pracy barmana „Bartender VR Simulator” opracowanym przez firmę VR Factory we współpracy z sześciokrotnym mistrzem świata barmanów, Tomaszem Małkiem. Projekt ten został zarówno nagrodzony w tym roku na największej konferencji branżowej Game Developers Conference w San Francisco jako jedna z najbardziej innowacyjnych na świecie aplikacji wirtualnej rzeczywistości w kategorii „Trening – Edukacja”, jak i znalazł się w światowym finale VR Avards na najlepszą i najbardziej innowacyjną aplikację wirtualnej rzeczywistości w kategorii „VR Education of the year”.

Więcej szczegółów na temat Stock Prestige Bartender VR League można znaleźć na stronie www.spbvrl.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij