Polscy studenci zwycięzcami konkursu Global Online Marketing Academic Challenge 2018

Polscy studenci zwycięzcami konkursu Global Online Marketing Academic Challenge 2018

Projekt studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, przygotowany dla firmy Ogarniamprad.pl, zajął 1 miejsce w świecie w konkursie Global Online Marketing Academic Challenge – GOMAC.

źródło: Facebook Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zespół studentów kierunku Aplikacje Internetu Rzeczy prowadzonego wspólnie przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w składzie: Mateusz Halicki (kapitan), Dawid Śliwiński, Sebastian Jastrzębski i Aleksander Kempa, pracujący pod opieką dr. Wojciecha Czarta z UAM, zajął 1 miejsce w świecie w międzynarodowym konkursie Global Online Marketing Academic Challenge – GOMAC.

Studenci przygotowali i przeprowadzili trwającą trzy tygodnie kampanię marketingową online dla firmy Ogarniamprad.pl, oferującej platformę aukcyjną umożliwiającą w czasie rzeczywistym licytowanie cen energii w ramach grupowych aukcji odwrotnych. Raporty z kampanii: Pre-Campaign, Post-Campaign oraz Google Data Studio.

GOMAC to ogólnoświatowy konkurs skierowany dla studentów. Zadaniem zespołów studenckich we współpracy z klientem jest przeprowadzenie, optymalizacja i wykonanie raportów Pre i Post Campaign z przeprowadzonych działań marketingowych. Konkurs obejmuje reklamy na cyfrowych platformach i kanałach reklamowych, w szczególności Google Ads. W aktualnej edycji konkursu wystartowało ponad 600 studentów w 165 zespołach.

Zwycięstwo w regionalnym konkursie na Amerykę Północną zdobyli studenci z ESG UQAM w Kanadzie, z projektem dla marki oferującej wegańskie produkty GUSTA Foods.

Zwycięstwo w regionalnym konkursie na Azję i Pacyfik oraz Bliski Wschód i Afrykę zdobyli studenci z FLAME University w Indiach, z projektem dla indyjskiego sklepu online z odzieżą SkyWater Clothing.

Zwycięstwo w regionalnym konkursie na Europę zdobyli studenci z European University of Flensburg w Niemczech, z projektem dla sklepu internetowego oferującego akcesoria do rowerów Urban Zweirad.

Więcej informacji na temat konkursu oraz pozostałych finalistów znajduje się na stronie GOMAC.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij